RTX 3060 sisteme 1080p 24" IPS monitör önerisi

furkandn

Decapat
Daha fazla  
Meslek
paramedik
Ekran kartım şu: NVIDIA RTX 3060.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocalarım neye dayanarak olduğuunu yazar mısınız?

Neden LG neden ViewSonic hocam.

Panel olarak çok farklı olduklarını düşünmüyorum. İkisi de 1 ms 144 Hz IPS. 100 TL daha fazla verip pivot ve dikdörtgen ayaklı bir monitör alabiliyorsunuz. Kesinlikle 100 TL gibi küçük bir farka değer. Pivot olmasının avantajlarını anlatmaya gerek bile duymuyorum. Kare ayaklı olması yerden tasarruf edip daha rahat klavye mouse kullanımı sağlar. Mesela ben, LG'nin ayağına benzer ayaklı bir monitör kullanıyorum. Ayağın sağ kısmı mouse Pad'ime taşıyor. Mouse kullanımımı biraz kısıtlıyor.

Panel olarak çok farklı olduklarını düşünmüyorum. İkisi de 1 ms 144 Hz IPS. 100 TL daha fazla verip pivot ve dikdörtgen ayaklı bir monitör alabiliyorsunuz. Kesinlikle 100 TL gibi küçük bir farka değer. Pivot olmasının avantajlarını anlatmaya gerek bile duymuyorum. Kare ayaklı olması yerden tasarruf edip daha rahat klavye mouse kullanımı sağlar. Mesela ben, LG'nin ayağına benzer ayaklı bir monitör kullanıyorum. Ayağın sağ kısmı mouse Pad'ime taşıyor. Mouse kullanımımı biraz kısıtlıyor.
Wievsonic şuanda pckolikte indirimde çekiyorum ürünü o halde mantıklı açıklama iiçin teşekkür ederim.

ViewSonic şu anda pckolikte indirimde çekiyorum ürünü o halde mantıklı açıklama iiçin teşekkür ederim.

Yine de almadan önce kullananların yorumlarına ve LG ile karşılaştırmaları falan varsa onlara bakmanızı tavsiye ederim. Ama pişman olacağınız bir monitör değil. Çok kaliteli bir monitör. Fazlasıyla önerildiğini gördüm forumda.

Yeni konular

Geri
Yukarı