RTX 3060 sisteme PSU önerisi

• Konuyu başlatan JuTe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 1B

JuTe

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bir kasa alırken PSU ile birlikte aldım ve 750w olmasına rağmen çok büyük bir hata yaptım sakın gamepowerin kasasını almayın arkadaşlar az kalsın sistemimin parçaları zarar görüyordu çünkü PSU su yandı.
Bende bu sisteme modüler PSU almak istedim bana onerebileceğiniz PSU var mi birde 650w yada 600w PSU sistemimin parçalarını kaldırır mı ?

Arkadaşlar elimde bulunan sistem şöyle;

Zotac Gaming Rtx 3060 Twins Edge 12GB
AMD ryzen 5 5600x
MSI MPG B550 gaming Edge wifi anakart
Corsair 32gb ram
Coolermaster Masterquild V2 Sıvı soğutma
Toshiba 480 GB ssd
Kingston 500gb m.2 SSD

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben bir kasa alırken PSU ile birlikte aldım ve 750W olmasına rağmen çok büyük bir hata yaptım sakın Gamepower'in kasasını almayın arkadaşlar az kalsın sistemimin parçaları zarar görüyordu çünkü PSU'su yandı.
Bende bu sisteme modüler PSU almak istedim bana onerebileceğiniz PSU var mi bir de 650W ya da 600W PSU sistemimin parçalarını kaldırır mı?

Arkadaşlar elimde bulunan sistem şöyle;

Zotac Gaming RTX 3060 Twins Edge 12 GB
AMD Ryzen 5 5600X
MSI MPG B550 Gaming Edge Wi-Fi anakart
Cooler Master Masterquild V2 Sıvı soğutma
Toshiba 480 GB SSD
Kingston 500GB M.2 SSD

Bütçe?

Kaliteli 650W gayet yeterlidir.

Arkadaşlar ben bir kasa alırken PSU ile birlikte aldım ve 750W olmasına rağmen çok büyük bir hata yaptım sakın Gamepower'in kasasını almayın arkadaşlar az kalsın sistemimin parçaları zarar görüyordu çünkü PSU'su yandı.

Burayı şimdi dikkatlice okudum, sanırım artık Gamepower PSU'lar konusunda elimizde bir koz daha var :D

@RPM'in ve benim önermiş olduğumuz PSU'lara bakabilirsin. 3 PSU da oldukça kalitelidir.

High Power olan PSU yarı modüler.

Performance GD serisi modüler değil.

Modüler olanlar Super GD modelleri.

Burayı şimdi dikkatlice okudum, sanırım artık Gamepower PSU'lar konusunda elimizde bir koz daha var :D

@RPM'in ve benim önermiş olduğumuz PSU'lara bakabilirsin. 3 PSU da oldukça kalitelidir.

Sizin önerdikleriniz de kötü değil ama Core Reactor onlardan bile daha ucuzken kesinlikle alınmamalı.

Performance GD serisi modüler değil.

Modüler olanlar Super GD modelleri.

Evet hocam yazdım, 750W gördüm atayım dedim. Belki işe yarar bir öneri olur diye :)

Geri
Yukarı