RTX 3060 stokları hemen tükenir mi?

Öncelikle çıktığı gibi bitecektir bu bir. İkinci olarak fiyatı 5500 TL'den aşağı olmayacaktır bu da iki. Uzun bir süre ekran kartlarında yüksek seyir ve stok sıkıntısı devam edecektir bilginiz olsun. Firmalar şu atmosferde fırsatçılığın dibine vuracaklar.

Hayal falan değil, bu kartın ederi max 4000 TL zaten. Fazlasını karta değil satışı yapan mağazaya vermiş olursunuz. Fırsatçılığa ekmek vermezseniz fiyatlar olması gereken düzeye düşer. 329 Dolar satışı bedeli var, ya başka yerden alın ya da boykot edin. Olay basit. Hayal olan sizin bu tavırlarınızla 4000 TL altına RTX 3060 beklemek. 4500 TL'yi görünce ucuz derseniz olacağı bu zaten.

Hayal falan değil, bu kartın ederi max 4000 TL zaten. Fazlasını karta değil satışı yapan mağazaya vermiş olursunuz. Fırsatçılığa ekmek vermezseniz fiyatlar olması gereken düzeye düşer. 329 Dolar satışı bedeli var, ya başka yerden alın ya da boykot edin. Olay basit. Hayal olan sizin bu tavırlarınızla 4000 TL altına RTX 3060 beklemek. 4500 TL'yi görünce ucuz derseniz olacağı bu zaten.
Fazlasını tabii ki mağazaya vereceksin adam kendi karını da koyacak. Babasının hayrına mı satıyor?

Fazlasını tabii ki mağazaya vereceksin adam kendi karını da koyacak. Babasının hayrına mı satıyor?
Arkadaşı yanlış anladınız siz. Stok sorunu olduğu için fırsatçılık var diyor.
Mesela kendimden örnek vereyim. 2070S ilk çıktığında 6000'e satan gördüm, 2 ay sonra stok sorunu bitince 4000'e aldım.
Arkadaş stok sorunundan sonra düşer diyor ve prim vermeyin diyor yani.

Arkadaşı yanlış anladınız siz. Stok sorunu olduğu için fırsatçılık var diyor.
Mesela kendimden örnek vereyim. 2070S ilk çıktığında 6000'e satan gördüm, 2 ay sonra stok sorunu bitince 4000'e aldım.
Arkadaş stok sorunundan sonra düşer diyor ve prim vermeyin diyor yani.
4000'den fazla verilmez diyor ama satıcı karsız fiyatı aşağı yukarı 4000 olur zaten. Yoksa haklısınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı