RTX 3060 stokları kaç dakika dayanır?

DonanımHaber de bir kullanici mesaj atmış GameGaraj firmasına. Sadece hazır sistemlerde ve kişi başı 1 adet sekkinde satılacağı söylenmiş. Sanırım GameGaraj'da mining tayfasina okuttu kartları önceden.

Hazır sistemlerde satacaklar, işin yolunu bulmuş bu çakal firmalar nasıl olsa alacaklar deyip yanına komple sistem kitliyorlar, Amazon'dan falan takip edin, zaten tekli satan illaki olacaktır ama 5 ve üzeri diyorum maalesef durum bu üzgünüm.

Hazır sistemlerde satacaklar, işin yolunu bulmuş bu çakal firmalar nasıl olsa alacaklar deyip yanına komple sistem kitliyorlar, Amazon'dan falan takip edin, zaten tekli satan illaki olacaktır ama 5 ve üzeri diyorum maalesef durum bu üzgünüm.

Müşteriler tarafından iade edilen parçaları değerlendiriyorlar gibime geliyor. Benim mesela ekran kartı hariç bütün parçalar hazır, ekran kartsız kaldım. Benim durumumda olan bir sürü insan var. Umarım bir tane kart yakalayabiliriz.

Ya arkadaş 40 mı 400 mü kaç adet gelecek? 3-5 sabiye yazısını görünce tansiyonum çıktı. 2 aydır sistem hazır ekran kartı yok.

Siz kartınızı satabildiniz mi ve fiyatlar bu halde değilken kaça almıştınız ben fiyatlar düzelince o kartı bulursam almak istiyorum da.

Yerine alacağım kart vardı alamadım. Ben de elimde tutuyorum şimdilik bugün bir yere bakacağım aradığımı bulursam öyle satacağım. Malum ekran kartsız kalmak daha büyük sıkıntı şu anda.

Geri
Yukarı