RTX 3060 tahmin edilen fiyatta olmayacak

Peki Amazon'da ne zaman tekli satış başlar?
Eğer stok bulursan tekli kart yakalarsın, ama asla kalmaz gibi zira botlar anında satın alıyor :D
MSI Gaming X bekliyordum. 2 fanlı, 3 fanlı rızkımız neyse ama... Beklemeye devam gibi...
Hele o kart modelini ülkemizde ne kadara satarlar düşünmek istemiyorum... Ne diyeyim, umarım benim düşüncem yanlıştır.
Uçmaya başlamışlar. Bakınız..😂
Ulan dediğimden bile çok fiyat isteniyor... Boşverin abi, bu dönemde ucuz kart veya oyuncu dostu kart yok artık.

Botlar ile alma nasıl yapılıyor?
Açıkçası işleyişi bilmiyorum. İyice araştırmak gerekli, olsa bile fırsatçılar gibi kapamayabilirsiniz.
Piyasa düzelmezse RTX 3050 Ti ve 3050 fiyatlarını düşünebiliyor musunuz? Bu baya baya kötülük yani. Fırsatçılık yanında az kalıyor.
Eğer TR'de dediğim gibi 3060, 10K olursa 3050 rahatlıkla 5-6K olur ve Ti olanı 7K falan olur.

Uçmaya başlamışlar. Bakınız..😂
Mağazayı inceledim mağazanın sattığı tek ekran kartı bu. Resmi olarak satışı başlayana kadar bu fiyatları görmemiz normal. Ama resmi satışlar başladığında özellikle NVIDIA'nın sitesinde yazan yerler de aynı şekilde fiyat politikası izlerse resmi kanalların artık olaya müdahale etmesi gerekiyor demektir. Bu resmen soygunculuk olur artık. Çok bir şey kalmadı. 4 saat daha sıkalım bakalım dişimizi. Benim limitim 5000TL. Alabilirsem ne ala. Alamazsam emektar GTX 1060'ımla yola devam. Canım 1060'ım benim 😂

Geri
Yukarı