RTX 3060 tahmin edilen fiyatta olmayacak

Şu anki dönemde fırsatçı olmayan yok, bakın ben bile fırsatçılık yaptım. Vega 56 kartımı 6000 TL'ye sattım, aslında bu fırsatçılık değil piyasanın durumu oluyor.

Eh yani, yurtdışında bile deli gibi pahalı olan kartı 5300 TL'ye koymaları zaten direkt dolandırıcıyım kardeşim uzak dur diye bağırmaktan başka bir şey değil :)

Gerçekten biraz araştırmışsın, ama tam araştırmamışsın :) artık şu hulk gerçeği esprisini yapmayı bıraksanız mı? Her şeyin yeri ve zamanı vardır derler, neyse sizin gibi anlamak istemeyen arkadaşlara anlat anlat dilim yetmiyor. Yarın görürsünüz ne diyeyim, ben alacaklara bilgi olsun diye ilettim. Bak kendim dahi 3060 sistem bekliyordum ve bütçem 9K idi, o yüzden birçok yeri çok zorlayıp sıkıştırdım. Az çok piyasayı bilen kişiler 4500-6000 TL arası olmayacağını çoktan fark etti bile :)

Dostum zaten ne olur nolmaz diye linki kaldırdım, 45 saniyede yaptığım araştırma düzgün bir şey olamaz. Evet yarın muhtemelen tam olarak anlamış oluruz, zaten Türkiye'de başlarda tekli satacak bir firma yok. Ben muhtemelen Amazon'dan alacağım botlar ben daha sepete eklemeden stokları eritmezse.
En ucuz nerede olur bu 3060?
Amazon.

En ucuz nerede olur bu 3060?
Bence hiçbir yerde olmayacak ama Amazon.de ve Amazon.com'da bi' ihtimal 6K civarına getirilebilir. Ancak dediğim gibi adamlar deli gibi bot ile beklediği için sen daha siparişi tamamlamadan stokları yiyebilir.

Dostum zaten ne olur nolmaz diye linki kaldırdım, 45 saniyede yaptığım araştırma düzgün bir şey olamaz. Evet yarın muhtemelen tam olarak anlamış oluruz, zaten Türkiye'de başlarda tekli satacak bir firma yok. Ben muhtemelen Amazon'dan alacağım botlar ben daha sepete eklemeden stokları eritmezse.

Amazon.
Hocam sanırım yurtdışı Amazon'dan bahsediyorsunuz. Tahmini elime geçme süresi ne olur?

Bildiğim kadarıyla amazon.com hem kargo parasını hem de gümrük masraflarını ekliyor fiyata. Peki bu ödemeleri yaptıktan sonra kartın gümrüğe takılması ya da ekstra ücretler çıkması söz konusu olabilir mi?

Arkadaşlar bu arada dün sahibinden üzerinden 7700 TL ye PNY RTX 3060 ilanı gördüm. Sattığı fiyata göre tahmini kâr en az 2000 TL gibi düşünüyorum...

Bildiğim kadarıyla amazon.com hem kargo parasını hem de gümrük masraflarını ekliyor fiyata. Peki bu ödemeleri yaptıktan sonra kartın gümrüğe takılması ya da ekstra ücretler çıkması söz konusu olabilir mi?
Satıcı Amazon olduğu sürece ek masraf çıkmaz, son ödeme ekranında fiyata dahil ediliyor diye biliyorum.

Arkadaşlar bu arada dün sahibinden üzerinden 7700 TL'ye PNY RTX 3060 ilanı gördüm. Sattığı fiyata göre tahmini kâr en az 2000 TL gibi düşünüyorum...

Sahibinden.com'da 7700TL - 12500TL arasında değişen 5-6 tane ilan mevcut. Hatta birisi açıklamalara Zotac Türkiye garantisi olduğunu yazmış. Adamda 6 tane kart vardı sanırım. İlan buydu ama kaldırılmış sanırım.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    39,3 KB · Görüntüleme: 33

Yeni konular

Geri
Yukarı