RTX 3060 tahmin edilen fiyatta olmayacak

Adam pnynin tek fanlı modelinden 5 tane almış letgoda şimdiden ilan vermiş 7500-8000TL fiyat ile.Öncelikle bu forumu takip eden kişiler bu kartları hiçbir şekilde bu paralara almamaları gerektiğini bilmelidir.Karaborsacı arkadaşlar,bu işten ekmek yiyen masumlar gibi konuşmaya bayılıyor.Dün birine yazdım 3060 satıyordu 9000bin TL yazmış.Nasıl nerden aldınız diyorum adam bana ağla kudur falan diyor.Ne kadar fırsatçı art niyetli insan varsa allah belasını versin diyorum.İyi forumlar tabi mümkünse..

Adam pnynin tek fanlı modelinden 5 tane almış letgoda şimdiden ilan vermiş 7500-8000TL fiyat ile.Öncelikle bu forumu takip eden kişiler bu kartları hiçbir şekilde bu paralara almamaları gerektiğini bilmelidir.Karaborsacı arkadaşlar,bu işten ekmek yiyen masumlar gibi konuşmaya bayılıyor.Dün birine yazdım 3060 satıyordu 9000bin TL yazmış.Nasıl nerden aldınız diyorum adam bana ağla kudur falan diyor.Ne kadar fırsatçı art niyetli insan varsa allah belasını versin diyorum.İyi forumlar tabi mümkünse..
Hahahah çok güldüm ağla, kudur demesine ya. Kimlerin eline geçmiş kartlar. Yazık, her geçen gün geriye gidiyoruz.

Biz burda 9 k demeye devam edelim adamların ekmeğine yağ sürelim 4000 liralık kartı 9 k ya satsinlar bize .
Hesaplamanizi buna göre yapin demiş sayın satış temsilcisi acaba stok olmayan bir ürünü gösterip stok olan bir ürünü bize nasıl bir kazık olarak geçirmeyi düşünüyorlar çok merak ediyorum .
Tekrar söylüyorum daha öncede dedim böyle satıcılardan alış veriş yapmayın olması gereken bu kartın fiyatı 4500 altıdır.

Biz burda 9 k demeye devam edelim adamların ekmeğine yağ sürelim 4000 liralık kartı 9 k ya satsinlar bize .
Hesaplamanizi buna göre yapin demiş sayın satış temsilcisi acaba stok olmayan bir ürünü gösterip stok olan bir ürünü bize nasıl bir kazık olarak geçirmeyi düşünüyorlar çok merak ediyorum .
Tekrar söylüyorum daha öncede dedim böyle satıcılardan alış veriş yapmayın olması gereken bu kartın fiyatı 4500 altıdır.
Ayrıca youtuberları da takip etmek lazım. Bu firmaların sistemlerini etrafa gülücükler saçarak çektikleri "Uygun fiyata RTX 3060 sistem toplama" videoları düşer yakında.

Güzel kardeşim o kadar yazdım, hala anlamadın mı? GameGaraj ile görüştüm diyorum, GameGaraj en ucuz sistemleri satan bir site. Haliyle onlarda durum buysa diğerlerini hiç düşünmemek lazım. Farklı kart ile benzer güçte olabilir ama yeni nesil ve stokları belirli limitte, bu piyasada 2070'in en ucuz fiyatı 6.2K'dır. Diğer 2 ilan çok eski, cevap alamazsınız zaten. En yakın görebileceğimiz abisi 3060 Ti'dan biraz daha ucuz olur ve hazır sistem indirimi ile 8000 TL üstü olur.
Eskiden en ucuz sistemleri satan site. Güncel ekran kartlı hazır sistem fiyatlarına baktığımız zaman kesinlikle artık pahalı sistem sattığını söyleyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı