RTX 3060 Ti 8600 TL

• Konuyu başlatan akt
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 42
  • Görüntüleme 3B
1 hafta önce aldım, dolar 9.54'tü o zaman. Şu an 9.55. Aradaki soğutma farkı 3000 liralık bir fark değil onu anlatmaya çalışıyorum.

Aldığın sırada kur güncellenmemişti bile dolar 8 günde 50 kuruş arttı. Gigabyte kartlar piyasada daha pahalı oluyor ve kullandığın kart Dual model olduğu için soğutması daha kötü. Miningde sorun yaşamaman kartın soğutmasının daha iyi olduğuna gelmiyor.

Aldığın sırada kur güncellenmemişti bile dolar 8 günde 50 kuruş arttı. Gigabyte kartlar piyasada daha pahalı oluyor ve kullandığın kart Dual model olduğu için soğutması daha kötü. Miningde sorun yaşamaman kartın soğutmasının daha iyi olduğuna gelmiyor.
Anlayamıyorsunuz beni çok üzücü bir durum. Ben kartın ödemesini yaptığımda japon yani 8.69 idi, şu an 8.63. Ben kartın soğutmasının daha iyi olduğunu tek bir mesajımda söylemedim. Gigabyte'ın soğutması daha iyi elbette, ama arada 3000 liraya değecek bir fark yok dedim yaklaşık 3 kez. Anlaşılması güç bir durum yoktu ortada aslında. İyi forumlar.

Anlayamıyorsunuz beni çok üzücü bir durum. Ben kartın ödemesini yaptığımda japon yani 8.69 idi, şu an 8.63. Ben kartın soğutmasının daha iyi olduğunu tek bir mesajımda söylemedim. Gigabyte'ın soğutması daha iyi elbette, ama arada 3000 liraya değecek bir fark yok dedim yaklaşık 3 kez. Anlaşılması güç bir durum yoktu ortada aslında. İyi forumlar.

Anladım ancak değmez demeniz mantıksız çünkü bu fiyata bu kartı bir daha görebileceğimizi sanmıyorum. Modeline göre iyi bir fiyatı var. Bu kartın Dual modelleri bile bu fiyata satılmıyor şu an. Sizin zamanında fırsat bulup alabilmeniz şu an onu "alınmaya değmez" yapmaz. Yani ona bakarsak 3 yıl önce RX 570 ikinci el 700 liraydı şimdi almaya değmez. İleri ki günlerde 8-9k ya bu modelde 3060 görürsek haklısınız derim.

Geri
Yukarı