RTX 3060 Ti sistem RDR 2'de kaç FPS vermeli?

1. soru için Ultra ayarlarda oynatır. DLSS açarsanız daha çok FPS alabilirsiniz.

RDR2 indirmeyi düşünüyorum hangi ayarlarda oynatır fps ne olur?

RTX3060 Ti.
AMD r5 5600.
B450.
Ultra ayarlarda dlss ile 60 üstü alıyor hocam.

Ama nadirde olsa altına düşer hocam.

Ne alaka hocam siz rx570 ile bu performansı alabiliyorsunuz çünkü RAGE engine vulkan performansı iyi bir oyun motoru ve amd vulkan’da daha iyi ve optimize çalışıyor.

RAGE motoru ile yapılan oyunlarda bazı yerlerde ciddi fps problemleri yaşanıyor.
(Rtx 3060 ti iyi bir kart ama oyunu ultrada rahatça 60 fps oynatır nadir düşüşler olsa bile)
Ben imzada ki sistemle bile orta-yüksek ayarda FSR kalite ayarında 65-70 oynuyorum siz çok rahat oynarsınız.

Ne alaka hocam siz RX570 ile bu performansı alabiliyorsunuz çünkü rage Engine Vulkan performansı iyi bir oyun motoru ve AMD Vulkan'da daha iyi ve optimize çalışıyor.

Rage motoru ile yapılan oyunlarda bazı yerlerde ciddi FPS problemleri yaşanıyor.
(RTX 3060 Ti iyi bir kart ama oyunu ultrada rahatça 60 FPS oynatır nadir düşüşler olsa bile)

Dediğiniz de haklısınız ama Ultra ayarda DLSS açık iken daha yüksek FPS alacağını düşünüyorum.

Hocam aslında sizde teorik olarak haklısınız ama rdr2 ultrada cidden çok zorluyor.
Ortalama 80 üstü rahat verir,60 kareye kadar düşer lakin 60 altını bazı yerlerde görme ihtimali Yüksek.
Dediğiniz de haklısınız ama Ultra ayarda DLSS açık iken daha yüksek FPS alacağını düşünüyorum.

Geri
Yukarı