RTX 3060 Ti sistem toplama

@ddraigo1, kasa olarak Commander G33'ü seçmenizi öneririm, eğer onu seçerseniz öne 280 ve 360mm, üst tarafa da 240mm radyatör takabilirsiniz. Soğutucu olarak PF240 öneririm. Monitör olarak da G24F ve XG2405-2 önerebilirim.
Ortalama olarak söyledim.
Bu değerlerde ortalama değil ki. İyi bir hava soğutucu ile bile bu değerlerden daha iyi değerler alırsınız.

@ddraigo1, kasa olarak Commander G33'ü seçmenizi öneririm, eğer onu seçerseniz öne 280 ve 360mm, üst tarafa da 240mm radyatör takabilirsiniz. Soğutucu olarak PF240 öneririm. Monitör olarak da G24F ve XG2405-2 önerebilirim.
Kasa olarak Commander ı seçeceğim hem genişlik hem de psu için, soğutucuyu da dediğiniz gibi ayrı almayı planlıyorum. Tek çekincem eğer ayrı alırsam, kasadan anakartı çıkartıp soğutma montajı yapabilecek miyim. Çünkü ilk defa masaüstü bilgisayar topluyorum ve açıkçası çok tecrübeli olmadığım için korkuyorum zarar vermeye. Model olarak pf240 bana da mantıklı geldi. G24F model monitör bu hazır sistemle 1900 tl ye denk geliyor indirimle. Onu alabilirim.

@ddraigo1, soğutucuyu montajlamak için anakartı çıkarmanıza gerek yok, montajı kolay bir şey zaten, videolarını araştırabilirsiniz.
O zaman çok daha mantıklı oluyor dediğiniz gibi, toplam fiyat sanırım 18500 civarına geliyor. Biraz pahalı gibi.

Bu değerlerde ortalama değil ki. İyi bir hava soğutucu ile bile bu değerlerden daha iyi değerler alırsınız.
Monitör olarak şu modeli buldum, çok hoşuma gitti. Marka olarak ve fiyat performans olarak 2899 tl çok alınabilir geldi bana. Cs gibi oyunlarda alacağım sistem 240 fps in altına düşmeyeceği için bu monitör beni uzun süre götürür gibime geldi, ne düşünürsünüz?
O zaman çok daha mantıklı oluyor dediğiniz gibi, toplam fiyat sanırım 18500 civarına geliyor. Biraz pahalı gibi.

Monitör olarak şu modeli buldum, çok hoşuma gitti. Marka olarak ve fiyat performans olarak 2899 tl çok alınabilir geldi bana. Cs gibi oyunlarda alacağım sistem 240 fps in altına düşmeyeceği için bu monitör beni uzun süre götürür gibime geldi, ne düşünürsünüz?https://www.itopya.com/dell-25-aw25...ps-freesync-premium-ve-g-sync-gaming-monitor/

Son düzenleme:

Monitör olarak şu modeli buldum, çok hoşuma gitti. Marka olarak ve fiyat performans olarak 2899 TL çok alınabilir geldi bana. CS gibi oyunlarda alacağım sistem 240 FPS'in altına düşmeyeceği için bu monitör beni uzun süre götürür gibime geldi, ne düşünürsünüz?

Gayet iyi duruyor. Ailenware markasını pek bilmiyorum açıkcası.

Merhaba,

bu sistem hakkında ne düşünüyorsunuz?
Genel olarak güzel bir sistem, özelleştirme var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı