RTX 3060 Ti Sistem Toplama

Almanya'da fiyatları aynı mıdır ki ne farkı var hocam Phanteks P500A ile?

Fiyatları benzer:
P500A'nın malzeme kalitesi, radyatör desteği soğutma gibi konularda daha önde.

Fiyatları benzer:
P500A'nın malzeme kalitesi, radyatör desteği soğutma gibi konularda daha önde.
Söyledim bulabilirse önceliği P500A olmazsa GT501 alacak. Şöyle bir durum var babam tır şoförü olduğu için sipariş verme durumu yok mağazaları geziyor bulabilirse alıyor.

Bu P500A nın üç çeşit versiyonu var hangisi daha iyi fark ediyor mu ?

Son düzenleme:
Söyledim bulabilirse önceliği P500A olmazsa GT501 alacak. Şöyle bir durum var babam tır şoförü olduğu için sipariş verme durumu yok mağazaları geziyor bulabilirse alıyor.

Bu P500A'nın üç çeşit versiyonu var hangisi daha iyi fark ediyor mu?

Fark etmez hocam.

@celal_1433 p500a soğutması daha iyi bir model. Ve mükemmel bir kasa bence. Bir zamanlar benim de hayalimdi o kasa..

Hayırlı olsun. İyi bir karar. Gelince fotoğraf isteriz artık:)
İnşaAllah sizde hayalinize kavuşursunuz geldiğinde fotoğraf atarım bugün de güç kaynağım geldi yarın büyük ihtimal toplarım sistemi efsane cuma falan derken güzel indirimler yakaladım.
Resmini aşağıya bırakıyorum.
Not: Neden klavyeyi yine gamepower aldın demeyin ben almadım hediye geldi bu marka bana saplantılı galiba çekiyor 😄. Bu arada işlemciyi Tray aldım kutusuz SSD nin önünde ki mavi kareli kutu :).
Bu arada @messinicocugu cocuğu olmak üzere bana yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim sağolun varolun.

Dosya Ekleri

• IMG_20221130_164149.jpg
    IMG_20221130_164149.jpg
    196,5 KB · Görüntüleme: 40
İnşaAllah sizde hayalinize kavuşursunuz geldiğinde fotoğraf atarım bugün de güç kaynağım geldi yarın büyük ihtimal toplarım sistemi efsane cuma falan derken güzel indirimler yakaladım.
Not: Neden klavyeyi yine Gamepower aldın demeyin ben almadım hediye geldi bu marka bana saplantılı galiba çekiyor 😄. Bu arada işlemciyi Tray aldım kutusuz SSD'nin önünde ki mavi kareli kutu :).
Bu arada @messinicocugu cocuğu olmak üzere bana yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim sağ olun var olun.

Hayırlı olsun hocam güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Not: Neden klavyeyi yine gamepower aldın demeyin ben almadım hediye geldi bu marka bana saplantılı galiba çekiyor 😄. Bu arada işlemciyi Tray aldım kutusuz SSD nin önünde ki mavi kareli kutu :).
Bu arada @messinicocugu cocuğu olmak üzere bana yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim sağolun varolun.
Hayırlı olsun :)

Hayırlı olsun hocam güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.
Sağolun hocam güç kaynağını 750W fiyatına denk gelince onu aldım ileriye upragade için lazım olur diye sıvı soğutmada da cooler master tercih ettim.

Teşekkür ederim hocam darısı olmayan arkadaşlara İnşaAllah herkes istediği sistemin hayaline kavuşur.

Hayırlı olsun.

Geri
Yukarı