RTX 3060 Ti sistemde Detroit: Become Human çöküyor

İşletim sistemi
Windows 10

Dormmfor

Decapat
Daha fazla  
RTX 3060 Ti ve Ryzen 5 3600, yani yeterli bir sistemim olmasına rağmen Detroit: Become Human'ı 5 dakika oynadıktan sonra crash yiyorum. Oyun sadece donuyor, ctrl+alt+del tuşuna basarak oyunu kapatmaktan başka bir şey yapamıyorum. Oyunu oynayasım kalmadı resmen, çözümüyle ilgili yardımcı olursanız sevinirim.

Bıktıracak kadar mı yoksa nadiren mi?

Konusunu atayım size siz bakın bence.

Format atttıktan sonra masaüstündeki takılma problemi çözüldü. Ancak ciddi anlamda driver eksiklikleri var. Özellikle render konusunda çok problemli. 4K videoyu 4 dakikada renderlayabiliyorum ama 1080P 10 dakika video 1.30 saat sürüyor. Açıkçası render yapmıyorsanız hiçbir şekilde sorun yaşamazsınız. Ancak ben render yapan birisi olduğum için çok sorun yaşadım. Umarım bir an önce çözerler.

Detroit: Become human bende de benzer sorunu çıkartıyor. Oyunla alakalı sanırım RTX2070 max-q kullanıyorum. NVIDIA'nın bir sürümünde sorunlar çözülüyor demişler ama sadece 1 oyun için de onla uğraşmak istemiyorum.

Evet, 2019 Kasım ayında ön siparişten almıştım.
Hayır, Epic Games üzerinden edindim.
Epic Games üzerinden
Oyunun sıkıntıları gerçekten çok ilginç, geçen sene laptop kullanırken GTX 960M ile sorunsuz oynarken şimdi 3060Ti ile ilk görevleri bile bitiremedim daha.

Yeni konular

Geri
Yukarı