RTX 3060 Ti sisteme XPG Pylon 650W 80+ PSU yeterli mi?

Kaplanbjk006

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Sürekli araştırsam da nedenini bulamadığım durumu yazmak istiyorum. Sistemim Ryzen 5 3600, 2x8 PNY 3200 MHz bellekler, MSI Ventus 3X OC 3060 Ti ekran kartım var. B550M Bazooka anakartım üzerinde A2000 SSD ile kullanacağım. Her şeyi birleştirdim. BIOS ekranımda sorun yok, giriyorum, inceliyorum. Ancak Windows yükleme noktasında bazen 2 kere bazen biraz daha fazla olmak üzere Windows logosu gözüküyor birkaç saniye ve baştan başlıyor sistem. Bu döngü bitince kasa çalışmaya devam etse de görüntü artık gelmiyor. Güncel BIOS olması tekrar gözden geçirilmiş bağlantılar olsa da çözüm bulamadım. Son düşüncem XPG Pylon 650W 80+ kaynağım mı yetersiz? Bu durumda tavsiyeniz ne olacaktır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem özelliklerinizde bir sıkıntı yok büyük ihtimal yazılımsal, bu hatayla ilgili ayrı bir konu açarsanız yardımcı olurlar şimdi ben yanlış bir bilgi vermiyeyim.
Açmıştım hocam sabah saatlerinde ne denediysem de olmayınca buradan donanımsal mı acaba diyerek oluşturdum konuyu. Sabaha kadar bir şey çıkmazsa güvenilir bir yere götürüp baktıracağım artık.

Açmıştım hocam sabah saatlerinde ne denediysem de olmayınca buradan donanımsal mı acaba diyerek oluşturdum konuyu. Sabaha kadar bir şey çıkmazsa güvenilir bir yere götürüp baktıracağım artık.

Öyle gözü paradan başka bir şeyi görmeyen mahalle bilgisayarcılarına vermeyin yazık olur o sisteme.

Öyle gözü paradan başka bir şeyi görmeyen mahalle bilgisayarcılarına vermeyin yazık olur o sisteme.
Yok hocam buldum bir tane isim vermeyeyim ama saçma sapan fiyata keriz avlayanlardan da bir fiyat alayım dedim çeyreği fiyata halletmeye çalışırız hemen dediler. Gözümün önünde yapıp verecekler.
Yok hocam buldum bir tane isim vermeyeyim ama saçma sapan fiyata keriz avlayanlardan da bir fiyat alayım dedim çeyreği fiyata halletmeye çalışırız hemen dediler. Gözümün önünde yapıp verecekler.
Adam diyor ki ne olursa olsun format atmak zorundayız o da 70 lira diyor. Böyle firmalardan hizmet alan var şaka gibi.
Hocam götürdüm tüm gerekli testleri parça parça yaptıklarında anakartın sorunlu olduğunu sürekli kendini yenilediğini tespit ettiler. Ben de direk vatan bilgisayara götürdüm değişim talebinde bulundum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı