RTX 3060 Ti ve RX5700 XT aynı anda overclock olur mu?

selcukeraslan

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Windows'ta iki tane ekran kartımı ayrı ayrı ayarlarda overclock yapabilir miyim?

1) NVIDIA RTX 3060 Ti.
2) AMD RX5700 XT.

AMD ve NVIDIA olduğu içinde sorun olur mu?
Hive OS sorunlarından kurtulmak için Windows'a dönmek istiyorum.

Eskiden Hive OS mu vardı yapabilirsin tabi ki. Afterburner'dan OC yapacağın kartı seç ve yap ayrı ayrı seçebiliyorsun zaten.
Hive OS'da ne gibi problemler yaşadınız bu arada?

Eskiden Hive OS mu vardı yapabilirsin tabii ki. Afterburner'dan OC yapacağın kartı seç ve yap ayrı ayrı seçebiliyorsun zaten.
Hive OS'da ne gibi problemler yaşadınız bu arada?

Windows 7 de denediğimde kartlari görmemişti de o yüzden sordum.

Hive OS surekli hata veriyor kapanıyor önceden donuyordu onun OC sorunu olduğunu öğrendim geçen la hatası verdi düzelttim şimdi ise miner exit code 1 veriyor ve kesinlikle kazmiyor. Bu sorunun çözümünü bile bulamadım.

LHR kartlarda OC'u sınırlarda yaparsan kapanır. Şahsen HiveOS daha güzel benim için çünkü ben aynı zamanda İşlemci madenciliği de yapıyorum. 3060Ti için HiveOS'da şu anda en stabil miner bence lolminer. Şu anda T-rex kullanıyorum ama lolminer daha iyidir.

Ayar olarak 3 tane 3060Ti kartım var hepsinde memoru farklı. PL 170 olarak belirledim. Memory 1400-1800 arası çalışıyor. Kimi kart 1800'e kadar çıkıyor kimi 1400 üstü hata veriyor. OC ayarlarını gözden geçir derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı