RTX 3060 Ti vs RX 6700XT

Saf güç olarak da neredeyse aynılar, RT performansı ve DLSS gelince 3060ti her türlü daha iyi.
Sanırım FSR kalitesini unutuyorsunuz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoda FSR kalitesi de eklenerek güzel bir karşılaştırma yapılmış.

Ankara'da 13 bine sıfır Asus rog 3080 var. Bi ay önce aldığını söylemiş. Ama uzak olduğum için test etmeden bakmadan almaya çekiniyorum. Adam miningci
Mining yapan adam, 13.000TL'ye 3080 satıyor ve siz bunun sıfır olduğuna inandınız mı?

Sanırım FSR kalitesini unutuyorsunuz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Videoda FSR kalitesi de eklenerek güzel bir karşılaştırma yapılmış.
Unutmuyorum, DLSS FSR'den daha iyi.

Karşılaştırma yapılacak en iyi kaynak bu, diğer videoların doğruluğu şüpheli.

Mining yapan adam, 13.000TL'ye 3080 satıyor ve siz bunun sıfır olduğuna inandınız mı?

Unutmuyorum, DLSS FSR'den daha iyi.

Karşılaştırma yapılacak en iyi kaynak bu, diğer videoların doğruluğu şüpheli.
Attığınız videoyu izlemediniz sanırım. Çoğu oyunda RX 6700 XT önde.

Hocam ben ASUS Dual modeli olan RX 6700 XT aldım ilk 12 günde çektirmediği saçma sapan şeyler kalmadı tabii bunu AMD'ye bağlamamak lazım ama saçma ve iade ettim RTX 3060 Ti siparişi verdim gelmesini bekliyorum yani aralarında 2-3 bin TL fark yok sonuçta 500 TL fark var RTX 3060 Ti al geç kafan kulağın rahat olsun ben de sorun olmaz diyerek aldım da kimsenin başına gelmeyen sorunlar bile benim başıma geldi :D

Geri
Yukarı