RTX 3060 ve 2070 oyuncu laptop önerisi

MessiLionel

Decapat
Arkadaşlar merhabalar, 15.500 TL'lik bir bütçem var, RTX 3060 ve ya 2070 GPU'lu bir oyuncu laptopu almak istiyorum. 4 gün önce Acer Nitro 5 RTX 3060 i7 10750H işlemcili bir laptop satın aldım ancak cihazda coil whine problemi olduğu için direkt iade ettim. Araştırdığım zaman MSI olsun ASUS olsun çoğu markada bu problem varmış cihazlarda. Laptop olduğu için bir kronik bir sorun mudur veya 3060 GPU sunun genel bir sorunu mudur? Çünkü ciddi anlamda çok yazan olmuş RTX 3060 şu laptop kullananlar. MSI RTX 3060 laptop almayı düşünüyorum ancak onda da böyle sorunlar olduğunu söylemiş kullanıcılar. Bu sorun bir cihazda varsa hepsinde de var mıdır?
MSI GF65 Thin 10UE-045xtr
Almak istediğim model bu. Bu cihazı kullanan arkadaşlar da yorum yaparsa sevinirim. Üzmeyecek kaliteli cihaz varsa bildiğiniz önerin arkadaşlar artık laptoplarda sorun yaşamaktan o kadar sıkıldım ki 2060'lı bile düşünüyorum yeter ki kaliteli sağlam sorunsuz olsun.

Hocam ilk attığınız linkteki Acer ürününü satın almıştım zaten , iade ettim Coil Whine problemi olduğu için.

Hocam 21 Haziranda Amazonda Prime indirim günü olacak yurt dışı sitelerinde ve Türkiye de, 17 ekran güzel bir laptop alırsınız o zaman bekleyin bence.
Bu zaten indirimde isterseniz bir bakın.

Arkadaşlar merhabalar, 15.500 TL'lik bir bütçem var, RTX 3060 ve ya 2070 GPU'lu bir oyuncu laptopu almak istiyorum. 4 gün önce Acer Nitro 5 RTX 3060 i7 10750H işlemcili bir laptop satın aldım ancak cihazda coil whine problemi olduğu için direkt iade ettim. -
Keşke iade yerine değişim yapsaydın o laptop iyi çünkü. Tulpar da düşünebilirsin ama MSI GF65 iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı