RTX 3060 videolarda kasma oluyor

ugurera

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba.

Sistemim.
Proart B660-creator D4.
i7 12700K.
RTX 3060.
32 GB RAM.

Oyun ile hiçbir işim yok. Sadece video render ile uğraşmaktayım. Videolar aşırı kasıyor. Özellikle YouTube'da neredeyse hiçbir videoyu kaliteli şekilde izleyemiyorum ( aşırı kasılmalar ve sanki kare atlıyor gibi atlamalar oluyor )

Monitör olarak 4K, 2K ve 1080 FHD denedim ama hepsinde aynı sorun mevcut.

Bu sorunun sebebi veya çözümü konusunda yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?

Tarayıcı ayarlarından donanım hızlandırmayı kapatmayı deneyin.

videoyu indirip izlemek istediğim zaman yine aynı problem oluşuyor. Adobe premiere pro da video editlerken yine videolar kasılıyor ve rahat bir çalışma imkanı vermiyor..

Sürücülerinizi Güncelleyin.

Tüm sürücüler güncel gözüküyor. tek tek kontrol ettiğimde hepsinin son sürümü yüklü gözüküyor.

Videolardaki kasma sorunu derken olayı şu 2 kısa video ile özetlemeye çalışayım.

Telefon ile çektim çünkü OBS ile kayıt alınca videodaki kasılma veya atlama diyelim belli olmuyor.

1 başlıklı video şuan kendi bilgisayarım ve videoya bakınca drop yer gibi görebilirsiniz sanki videoda atlamalar oluyor.

2 başlıklı video ise başka bir pc ve sorunsuz işleyen video. atlama vs bir sorun yok.

1-
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2-
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

özellikle top oyuncuda iken oyuncu hareketlerine bakarsanız demek istediğimi anlayacaksınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı