RTX 3060 vs. 2070 Notebook

buton22

Hectopat
Selamlar, ben daha önce Fenix 10TN-144 adlı bir konu açmıştım fakat yeteri kadar mesaj gelmedi ve bu laptopların arasına bir seçenek daha eklendi. Güncellik bakımından 3060 çok daha iyi fakat 6 GB VRAM az değil mi? Ben hem performans hem güncellik istiyorum fakat 6 GB artık günümüzde yetmeyecek diyorlar.

Peki sizce?

Modeller:

Bana göre 3060 daha iyi çünkü daha güncel Ray Tracing bulunmakta içinde.

Dosya Ekleri

• indir.jpg
    indir.jpg
    9 KB · Görüntüleme: 69
Selamlar, ben daha önce Fenix 10TN-144 adlı bir konu açmıştım fakat yeteri kadar mesaj gelmedi ve bu laptopların arasına bir seçenek daha eklendi. Güncellik bakımından 3060 çok daha iyi fakat 6 GB VRAM az değil mi? Ben hem performans hem güncellik istiyorum fakat 6 GB artık günümüzde yetmeyecek diyorlar.

Peki sizce?

Modeller:

Tulpar T7 iyi modeldir.

Peki sizce?

Modeller:

Fenix bence, GL65 hala ölmedi.

Evet v20.3 kalitesi diğerlerine göre daha düşük haklısınız ama Monster teknik servisi çok iyi dedikleri için Monster düşündüm.

Evet, servis hizmetlerinin fena olmadığını söylüyorlar ama servise gide gele servis çalışanları ile samimiyet geliştirmeniz muhtemel.

Evet v20.3 kalitesi diğerlerine göre daha düşük haklısınız ama Monster teknik servisi çok iyi dedikleri için Monster düşündüm.

Hocam servisi iyi olsa ne yazar, önemli olan laptopun servise gidecek durumunun olmaması. Servise uğrayacaksa neden aldım ki ben bunu?

Yeni konular

Geri
Yukarı