RTX 3060 vs 3060 Ti karşılaştırma özelikleri

@NeverGive Up

Ana konusundan bahsedeyim:

- Bir kızın, Shawn'ın arabasını beğenmesi.
- Clay adlı karakterin Shawn'ın arabasına laf etmesi.
- Shawn'ın Clay'in arabası üzerinden soru sorması.
- Clay'in arabasının bilgilerini okuması.
- Shawn'ın Clay'e "broşürünü okuyabilmişsin" cevabını vermesi.

Yeterli oldu mu?

@NeverGive Up

Ana konusundan bahsedeyim:

- Bir kızın, Shawn'ın arabasını beğenmesi.
- Clay adlı karakterin Shawn'ın arabasına laf etmesi.
- Shawn'ın Clay'in arabası üzerinden soru sorması.
- Clay'in arabasının bilgilerini okuması.
- Shawn'ın Clay'e "broşürünü okuyabilmişsin" cevabını vermesi.

Yeterli oldu mu?
Bu yorumun konu ile ne alakası var

@NeverGive Up

Türkçe konuşmaya geri döneyim: Konuda sunduğunuz içerikler bu kartların kağıt üzerindeki verilerinin kopyala-yapıştır halidir. Bir performans incelemesi, karşılaştırma ya da öznel yorum içermiyor. Bunun temel sebebi de RTX 3060'ın henüz video bazlı bir içeriğe sahip olmaması. O halde sunduğunuz bu "yavan" konunun eksikliğinden söz ettim.

Alıntının amacı ise: "Kartlar için sunulan verileri okuyabilmişsiniz, tebrikler." niteliğindedir.

Anlayabildiniz mi?

@NeverGive Up

Türkçe konuşmaya geri döneyim: Konuda sunduğunuz içerikler bu kartların kağıt üzerindeki verilerinin kopyala-yapıştır halidir. Bir performans incelemesi, karşılaştırma ya da öznel yorum içermiyor. Bunun temel sebebi de RTX 3060'ın henüz video bazlı bir içeriğe sahip olmaması. O halde sunduğunuz bu "yavan" konunun eksikliğinden söz ettim.

Alıntının amacı ise: "kartlar için sunulan verileri okuyabilmişsiniz, tebrikler." niteliğindedir.

Anlayabildiniz mi?

Kopyala yapıştır olsa bile konuyu onay.

Öncelikle hitap şeklinizi değiştirin, yazım kurallarına da uymaya çalışın.

@Uchiha Shisui haklı, aynı veriler internet üzerinde aratıldığında kolayca bulunabiliyor.

Yaptığınız şey kopyala yapıştır, "okuyup geçin" demişsiniz gibi.

Şimdi siz neden atladınız benim hitap şeklim gayet normal ve kurallara göre hareket ediyorum. Asıl sizin hitap şekliniz çok yanlış kopyala yapıştır ile benim burada iki kart özelliğini paylaşmam sizi rahatsız mı etti o zaman sizde yorum yapmayıp sayfadan çıkar başka konulara bakabilirdiniz.
Konuyu onay? Anlam bozukluğu var cümlede.

İkisinin kıyaslamasını okudum bir sitede, fazladan 6GB bellek sizi aldatmasın Tİ bellek bant genişliği diğerinden daha büyük olması nedeniyle GPU işlemlerinde belleklerin kullanılabilirliğini çok daha artırıyor ve oyunlar için daha iyi bir seçenek diyordu. Terimleri karıştırmadıysam okuduğum böyle bir şeydi fakat kesin hatırladığım, Tİ oyunlarda diğerinden daha iyi bir kart hala.

ti ekran kartları normal kartlara göre daha performanslı kartlardır iyi forumlar...

Geri
Yukarı