RTX 3060 Warzone düşük FPS

efecola

Femtopat
Daha fazla  
ASUS TUF dash F15 laptopunu aldim.
RTX 3060 8 GB RAM 11. jenerasyon i7 ozellikleri bunlar ama oyunlarda FPS'im aşırı dusuk Call of Duty Warzone'da medium settingslerde 60 FPS'i zorluyorum. Genelde 45-55 arasi driverlar BIOS falan hepsi guncel ayarlardan ekran kartını da sectim.

sanmiyorum eger sikinti ram ise yarin gidip ram alicam ama fortniteda da sorun ayni fps dusuk warzone oynarken gorev yoneticisine baktim 7gb ram kullaniyodu islemci kullanimi %100 du
Hocam sanmamakla alakası yok bunun. Görünen köy kılavuz istemez. Menüde 10GB kullanıyor resimde görüyorsunuz. 8GB nasıl yetsin? Siz bellek miktarını yükseltin sonra göreceksiniz zaten o 7GB kullanım hemen 10un üzerine çıkıyor. Ayrıca işlemciyi de bu kadar yememesi lazım oyunun.

eminmiyiz edebilirsem iade etcem yoksa ram yukseltme
RAM yükseltin. Elbet performans artışı göreceksiniz. Ha yok, hala devam ederse artık 1080P'de işlemci darboğazından şüphelenebiliriz ancak pek sanmıyorum.

@Recep Baltaş
cozunurluk deistirmeyide denedim fps ayni
Hocam sanmamakla alakası yok bunun. Görünen köy kılavuz istemez. Menüde 10GB kullanıyor resimde görüyorsunuz. 8GB nasıl yetsin? Siz bellek miktarını yükseltin sonra göreceksiniz zaten o 7GB kullanım hemen 10un üzerine çıkıyor. Ayrıca işlemciyi de bu kadar yememesi lazım oyunun.
hocam tamam dogru diyonda ram istemeyen oyunlardada denedim ayni fortniye 50-60 fps csgo 100 fps

Son düzenleme:

Geri
Yukarı