RTX 3060'in 12 GB VRAM'i olmasi

Hjiterisaky

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
3060 Ti'dan daha yavas fakat bellegi daha fazla. Sizce NVIDIA ne planliyor olabilir?

Ek olarak; 3080 gibi bir kartin Super'i gelecegi belliydi, AMD'nin hamlesi bekleniyordu. Sizce durum su an kimin lehine? 3090'dan bahsetmiyorum zira o Workstation'a daha cok kayiyor. Dusuncelerinizi bekliyorum.

Henüz tanıtmadılar ancak sızıntılar gelmeye devam ediyor.
Yüksek ihtimalle CES2021'den sonraya kalacak.

Bence Ultra olarak değile super olarak gelebilir. Ben olsam her kartın Ti ve super versiyonunu çıkartırdım.

Super yerine Ultra adını seçmesi daha mantıklı çünkü 60 serisinde tek olacak büyük ihtimalle. Dediğin gibi diğerlerinde Ti ve super.

Bekleyip göreceğiz NVIDIA ve AMD'nin yeni kartlarını rekabet arttı artık hata yapan kaybeder.

Bence pazarlama stratejisi. 12 GB bellek var deyip daha pahalıya satacaklarını düşünüyorum.
Sanmam,GPU'ların hala gücünü VRM'e göre değerlendiren insanlar azaldı.
Hem 6 GB hem 12 GB modeli gelebilir.

Belki de diğerlerinin Super modelleri gelecektir. Ondan da olabilir.
Muhtemelen 1060'taki mantık gibi olacak evet.6 değil de 8 olması muhtemel.

Sanmam, GPU'ların hala gücünü VRM'e göre değerlendiren insanlar azaldı.

2080 Ti 11 GB VRAM 3070 8 GB bunlar hemen hemen aynı performansı kartlar ama 2080 Ti 11 GB VRAM olupta 3070 8 GB VRAM olması biraz endişelendirmiştir insanları.

2080 Ti 11 GB VRAM 3070 8 GB bunlar hemen hemen aynı performansı kartlar ama 2080 Ti 11 GB VRAM olupta 3070 8 GB VRAM olması biraz endişelendirmiştir insanları.
Şöyle,2080Ti evet gaming anlamında en iyisiydi ama aynı zamanda o 11GB workstationda baya işe yarıyordu zira o kart 352 Bit.Kartın detaylarına inildiğinde o kart sahiplerinin(önceden alanlar) pişman olması gereken bir durum yok ortada.Hala zaman zaman render işlerinde 2080Ti önde.Bakalım 60 serisinde bizi ne bekliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı