RTX 3070-3080 Max-P laptop önerisi

Bütçe
50.000

James Sunderland

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır başlıktaki gibi bir laptop arayışındayım. Ancak ne zaman aradığım gibi bir laptop bulsam ya komple satıştan kaldırılıyor ya da uzun süre stoka gelmiyor. Malum gelince de fiyatı durmadan artıyor ya da artmış oluyor. Öncelikle bütçemin en fazla 50.000 olduğunu ve aşamayacağımı belirtmek isterim. Ancak yine de 2000-3000 TL fazlasını önerebilirsiniz. Onu da göz önünde bulundurmak isterim. Bilgisayarı okul, oyun ve tasarım amaçlı kullanacağım. Bu paraya kasa topla diyen arkadaşlar olabilir. Ben de farkındayım ama bazı sebeplerden dolayı kasa alamıyorum maalesef. Bu tarz önerilerde bulunmayınız

17.3" olması tercihimdir ama olmasa da 15.6" kabulümdür. Ekran çözünürlüğü QHD tercihimdir ama FHD de olur. Ekran hızı 144 ya da 165 olabilir, fazlası daha da iyi olur. Acer, Casper, Apple önerilerinde bulunmayınız. Depolama en az 1TB SSD olursa daha iyi olur. Max-P olmak zorunda arkadaşlar. Katı olduğum tek özellik budur. Kasa kalitesi ve soğutma önemli bir diğer detay, göz önünde bulundurarak öneride bulunabilirseniz çok iyi olur. RAM hızıyla ilgili bir bilgim yok o yüzden detay vererek soramıyorum. 16 GB ve hızlı olması yeterli. Monster'la ilgili çok fazla olumlu/olumsuz yorum yapıldığından bir şey diyemiyorum. Monster önerisinde bulunacak arkadaşlar olumlu ve olumsuz yanlarını bildirerek öneride bulunabilirse sevinirim. Alınca uzun zaman kullanacağım bir laptop olmasını istiyorum. Ona göre önerilerde bulunabilirseniz çok sevinirim arkadaşlar. Okuyup zaman ayıranlara teşekkür ederim.

Bütçemin çok üstünde maalesef.

Overboost teknolojisi ile 210 watt demiş. Tam olarak ne oluyor? Bildiğimiz watt olayı mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı