RTX 3070 5.758 TL

Satıcı görünüyor mu ki hocam? Stok olmadığı için görünmüyor diye biliyorum ben. Dediğiniz yöntem gerçekten üzücüymüş doğruysa.

Botların çalışma mantığı şu; bir sürü linki periyodik olarak kontrol edip “in stock” yazısını görünce satıcının Amazon, Amazon Warehouse vs olduğunu teyit ederse discord, twitter, telegram yani bot nereye entegreyse orada paylaşmak. Zaten arkadaşın ekran görüntüsü attığı 3070’te satıcının Amazon olmadığı görülüyor. Dolayısıyla bu ürün “in stock” olsa bile botlara düşmüyor.

Botların çalışma mantığı şu; bir sürü linki periyodik olarak kontrol edip “in stock” yazısını görünce satıcının Amazon, Amazon Warehouse vs olduğunu teyit ederse discord, twitter, telegram yani bot nereye entegreyse orada paylaşmak. Zaten arkadaşın ekran görüntüsü attığı 3070’te satıcının Amazon olmadığı görülüyor. Dolayısıyla bu ürün “in stock” olsa bile botlara düşmüyor.
Çok pardon ya. Bağlantıya tıklayınca stok olmadığı için satıcıyı göremedim ama meğer ekran görüntüsünde satıcı adı varmış.

Botların özellikle Amazon satıcılı baktığından da haberim yoktu ama zaten en mantıklısı o, teşekkürler.

Almayı denedim zaten hocam tükeniyor hemen.

Dostum SS almak yerine direkt neden almadın onu soruyorum.
Satıcı Amazon değil. Bu fiyata satılmaz bu kart. Amazon muhtemelen siparişi iptal ediyor ama satıcı sizinle mesaj yoluyla iletişime geçip parayı EFT yaparsanız kartı yollayacağınızı söylüyor ama yollamıyor tabii. Amazon. İt'te de vardı böyle bir satıcı, 950 Euro'ya RTX 3090 almıştım. İşin böyle olduğunu öğrenince siparişi iptal ettim. Zaten Amazon da şüpheli durum nedeniyle iptal ediyor siz iptal etmeseniz bile. Neden banlamıyorlar bunları bilmem.

Kaybedecek bir şeyiniz yok Amazon üzerinden.

Yeni konular

Geri
Yukarı