RTX 3070 için 5000 TL monitör önerisi

heallish

Femtopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Meslek
Serbest Meslek
Merhaba arkadaşlar.

• Kasaasus TUF Gaming GT301 ARGB temperli cam mid Tower ATX bilgisayar kasası.
  • Işlemciamd Ryzen 5 5600X 3.7-4.6 GHz 6 çekirdek 7nm AM4 işlemci.
  • Anakartasus TUF Gaming B550-PLUS AM4 ATX anakart.
  • Ekran kartıasus TUF Gaming GeForce RTX 3070 OC Edition 8 GB 256 Bit ekran kartı.
  • Ramxpg Spectrix D50 16 GB (2x8) DDR4 3600 MHz CL18 RGB tungsten gri RAM.
  • M.2 ssdxpg Spectrix S40G RGB 1 TB M.2 SSD 3500/3000 Mbps.
  • Güç kaynağıcorsair RM750 80+ Gold 750 Watt Full modüler güç kaynağı.
  • ASUS ROG ryujın 240 RGB işlemci sıvı soğutma sistemi.

Düşündüğüm monitör.

Gözlerim biraz hassas. Aslında 27inç Curved düşünüyorum ama pek fark etmeycek sanırım. Eğer Curved kullanıp olumlu, olumsuz yönlerini yazarsanız çok mutlu olurum teşekkkürler.

Aklımda olan monitörlerin epey karşılaştırması

Son düzenleme:
Curved ile normal monitör arasında ahım şahım bir fark yok zaten eğim çok az ama ben curved monitörü daha fazla beğendim bana daha rahat gibi geldi.

Curved kullanımı tamamen sizinle ilgili bir şey. Alışıp alısamayacaginiza bagli bir durum. Ama cogu oyuncu Curved tercih ediyor. Sebebi oyunlarda görüş alanınızın kısıtlanmaması olsa gerek. Monitör tercihinde ise. 3070'e 4K 144 HZ 1ms tercih etmenizi oneririm.

Bu monitörü çok tavsiye görüyorum. Zaten 2si arasında kalıyorum. :S
Max 27 inç düşünüyorum teşekkür ederim ilginiz için.

Curved kullanımı tamamen sizinle ilgili bir şey. Alışıp alısamayacaginiza bagli bir durum. Ama cogu oyuncu Curved tercih ediyor. Sebebi oyunlarda görüş alanınızın kısıtlanmaması olsa gerek. Monitör tercihinde ise. 3070'e 4K 144 HZ 1ms tercih etmenizi oneririm.
4K 144Hz'in fiyatını biliyor musun? Boş yapma.

Curved ile normal monitör arasında ahım şahım bir fark yok zaten eğim çok az ama ben curved monitörü daha fazla beğendim bana daha rahat gibi geldi.
Yani FPS tarz oyunlarda düşünüyorum APEX gibi mesela. Bazı deneyimleyen arkadaşlar Ekran hakimiyeti açısından FLAT tavsiye ediyor.

Geri
Yukarı