RTX 3070 ile 1 ay mining sonrası gelen elektrik faturası

• Konuyu başlatan 73083
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 5B

73083

Hectopat
Buraya 15 yaşındaki arkadaşlar her konunun altına elektrik faturasını ödeyemezsiniz dediği için konu açma gereği duydum.

RTX 3070 ile mining yapıyorum ve tam 1 ay sonrasında faturam geldi.

Düzgün UV yapılmış, madencilik için optimize edilmiş şekilde, RAM XMP kapalı, işlemci düşük saat hızı ve voltaja kilitli şekilde 66 lira fatura geldi.

Geçen ay faturam 260 lira idi, bu ay 326 lira geldi. Ben biraz şaşırdım açıkçası. 150 lira falan bekliyordum. Genç olup elektrik faturasından korkan arkadaşlar için örnek olur umarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buraya 15 yaşındaki arkadaşlar her konunun altına elektrik faturasını ödeyemezsiniz dediği için konu açma gereği duydum.

Düzgün UV yapılmış, madencilik için optimize edilmiş şekilde, RAM XMP kapalı, işlemci düşük saat hızı ve voltaja kilitli şekilde 66 lira fatura geldi.

Geçen ay faturam 260 lira idi, bu ay 326 lira geldi. Ben biraz şaşırdım açıkçası. 150 lira falan bekliyordum. Genç olup elektrik faturasından korkan arkadaşlar için örnek olur umarım.
Ne kadar kazandığınızı paylaşırsanız daha açıklayıcı olur sanki.

Binlerce liralık, büyük mining kuranlar güneş panelli yenilenebilir enerji kurmaya da bütçe ayırabilirler sanki? :)

günlük kazancınız ne acaba benim aynı kartla ortalama 0.0025ETH (3.69$=27TL) kazancım oluyor 60mh/s kazıyorum binance pool kullanıyorum.

Son düzenleme:
günlük kazancınız ne acaba benim aynı kartla ortalama 20TL kazancım oluyor 60mh/s kazıyorum binance pool kullanıyorum.
Hocam nasıl 20 TL kazancınız olabilir? 4 GB'lik kartla bile RVN kazarak 180 TL kâr sağlıyorum :D.
Edit: Günlük kazandığınızı görmedim pardon :D.

Geri
Yukarı