RTX 3070 ile geçici olarak 1080p oynanır mı?

eclip

Hectopat
Daha fazla  
Malum piyasada ekran kartı kalmadığı için mecbur RTX 3070 alacağım. Tüm param kasaya gittiği için birkaç aylığına monitör alacak param olmayacak. O yüzden birkaç aylığına mecburen 1080p oynayacağım. 1080p'de bu ekran kartı oynatmayacak kadar darboğaz yapar mı? 100FPS'in altına düşer mi?

Geçenlerde RTX 3060 ve RTX 2080 Super ekran kartlarının aynı fiyatta satıldığını gördüm, aralarında ciddi performans farkı yok mu?

Oyundan oyuna değişir fakat her oyunda olacağını sanmıyorum.
NVIDIA Denetim Masası'ndan güç modunu maksimum performansa getirin.

Malum piyasada ekran kartı kalmadığı için mecbur RTX 3070 alacağım. Tüm param kasaya gittiği için birkaç aylığına monitör alacak param olmayacak. O yüzden birkaç aylığına mecburen 1080p oynayacağım. 1080P'de bu ekran kartı oynatmayacak kadar darboğaz yapar mı? 100FPS'in altına düşer mi?

Geçenlerde RTX 3060 ve RTX 2080 Super ekran kartlarının aynı fiyatta satıldığını gördüm, aralarında ciddi performans farkı yok mu?

Hangi işlemci var?

Oyundan oyuna değişir fakat her oyunda olacağını sanmıyorum.
NVIDIA Denetim Masası'ndan güç modunu maksimum performansa getirin.

Dediğin şeyin tam tersini yapması lazım, maksimum kalite olması lazım.

Malum piyasada ekran kartı kalmadığı için mecbur RTX 3070 alacağım. Tüm param kasaya gittiği için birkaç aylığına monitör alacak param olmayacak. O yüzden birkaç aylığına mecburen 1080p oynayacağım. 1080p'de bu ekran kartı oynatmayacak kadar darboğaz yapar mı? 100FPS'in altına düşer mi?

İşlemci?

Yeni konular

Geri
Yukarı