RTX 3070 Kendi Başına Takılır mı?

TheNoK

Hectopat
GameGaraj'dan yeni bir sistem aldim ama bildiginiz uzere ekran kartlari demonte sekilde geliyor. Daha once pek ekran karti takma tecrubem yok sadece bir kere cok eski bilgisayariminkini takmistim. Aldigim kartda 3070 buyuk bir kart. Geldiginde kendim takmayi denesem mi? Zor bir islem mi? Yoksa bizim buradaki PM ismindeki bilgisayar servisine mi gotursem?

GameGaraj'dan yeni bir sistem aldim ama bildiginiz uzere ekran kartlari demonte sekilde geliyor. Daha once pek ekran karti takma tecrubem yok sadece bir kere cok eski bilgisayariminkini takmistim. Aldigim kartda 3070 buyuk bir kart. Geldiginde kendim takmayi denesem mi? Zor bir islem mi? Yoksa bizim buradaki PM ismindeki bilgisayar servisine mi gotursem?
hiç tedirgin olmanıza gerek yok oldukça basit anakartın ekran kartı mandalını açıp ekran kartını hizalayıp üzerinden biraz kuvvet uygulayın mandalın kapanma sesi gelince net ve düzgün bir şekilde monte etmiş olursunuz

RAM, M.2 SSD, HDD ve işlemci ile birlikte takılması en kolay olan parçalardandır.

Açıkçası sadece anakart biraz zor. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RAM, M.2 SSD, HDD ve işlemci ile birlikte takılması en kolay olan parçalardandır.

Açıkçası sadece anakart biraz zor. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşlemci bana göre zor hocam pinleri kırmıştım anakarttaki😐.

İşlemci bana göre zor hocam pinleri kırmıştım anakarttaki. 😐
Aslında sadece doğru köşe doğru kısma gelecek. Tek olayı bu, bir de kola gereken ölçüde kuvveti uygulayıp aşağı indireceksin, bu kadar.

Geri
Yukarı