RTX 3070 laptop grafikte karıncalanma

Kairum

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,
RDR2 oyununda oyuna ait olmayan herhangi bir arayüz açınca arayüzün açıldığı bölgedeki grafikler bozuluyor. Melesa başlat penceresini açınca pencerenin açıldığı kısım ya da ASUS'un Armory Creat yazılımının arayüzünü açınca bulunduğu bölge tamamen bozuluyor. Alt Tab yapınca zaten hak getire tüm grafikler gidiyor. Masaüstüne dönünce herhangi bir sorun olmuyor ama oyuna dönünce sorun devam ediyor. Oyun içinde çözünürlüğü ya da pencere modunu değiştirince grafik sorunları gidiyor fakat arayüz kullanıldığında tekrardan aynı sorun devam ediyor arayüzün açıldığı yerlerde. Windows olsun, BIOS olsun, sürücüler olsun tümü güncel durumda. Bir hafta önce de temiz Windows kurulumu yaptım. Bu oyunun dışında herhangi bir oyunda bu sorunu yaşamıyorum. Stress testlerini de denedim grafiklerde herhangi bir bozulma olmadı. Bu arada RDR2'yi sıfırdan kurup tekrar denedim bir çözüm elde edemedim. Sizce bu sorunun donanımsal olma ihtimali var mıdır yoksa oyun kaynaklı mıdır? Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden herkese teşekkürler.

1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartınızda fabrika çıkışlı kusur var, hiç daha kurcalamadan direkt geri yollayın.

Servisi berbat ASUS'un yazılımsal olarak çözmeye çalışın çözülmezse yollayın 30 gün sonra gelir.
SMS ınfocomm diye bir yer.

Servisi berbat ASUS'un yazılımsal olarak çözmeye çalışın çözülmezse yollayın 30 gün sonra gelir.
O SMS yok mu, ah ah ne çektirdi bize. Arkadaşlar haklı kurcalamadan garantiye yolla.

Benim cihaz hala serviste 1 ay oldu :D parça bekliyorlarmış içinde vida unutmuşlardı ilk gönderdiğimdede :D bu ikinci.
Benim laptopun şarj adaptörünü kaybettiler serviste :D

Bir de ücretli parça değişiminde 20 iş günü geçmezmişmiş. Onu kime anlatırlarsa anlatsınlar.
Cihaz 8 Mart'ta ellerindeydi 11'inde ancak kayıt açabildiler klavye kullanıcı hasarlıdır yazmak için 23 Marta kadar beklediler :D aynı gün ödemeyi yaptım hala parça bekliyoruz iş günü onların sahte iş günüyle 9 Nisanda doluyor bakalım tüketici hakları heyetini karşılarına alabilecekler mi?

Garantiye yollayıp şansımı deneyeyim bir zaten İngiltere'deyim buradan aldım laptopı belki buradaki servis üzmez.
Herkese cevaplar için teşekkürler. Servis yolları taştan gibi...

Yeni konular

Geri
Yukarı