RTX 3070 piyasa fiyatı nedir?

Daha fazla  
Amazon(.com,de, UK, fr, it, es, jp) üzerinden 3070 almayı düşünüyorum ama çoğunda stok yok. Stokları nasıl takip edebilirim veya geldiği zaman kaçtan geliyor?(15-20 gün beklesem kaç ₺'ye alabilirim?)

Sahibinden üzerinden açılmamış kartlar 10K'ya satılıyor. Onlardan alsam nelere dikkat etmem lazım?
Hayatımda hiç kasa kullanmadım hep laptop kullandığım için pek bir fikrim yok.

Stok takibi için linkler:

Amazon UK
Amazon FR
Amazon IT
Amazon ES

Amazon.de artık Türkiye’ye neredeyse hiç yollamıyor. Bunun yerine Amazon Türkiye üzerinden Amazon Germany satıcılı yolluyor ama onlarda da garanti konusu sıkıntılı, o yüzden yukarıdakilerden almak en mantıklısı.

UK sitesi en sık fırsat fiyatı düşen site ama 1 dakikadan kısa stokta kalıyor o yüzden devamlı takipte kalmak lazım. 3070 modeli olarak Gigabyte Gaming OC ve Aorus modeline rastlıyorum UK’de bazen liste fiyatı 770 pound civarı oluyor, ödemede tahminü 9600’ü bulur, LHR modeli tabii bunlar. 3070 Ti ile ERGO ve RVN kazılabildiği için fiyatları arttı ve uygun fiyata stok bulmak zor. 3060 Ti’ın LHR modelleri nispeten daha rahat bulunabilmeye başlandı, maksimum 7000 TL olacak şekilde denk gelirseniz onları da alabilirsiniz ama üstünü ödemeyin.

Stok takibi için linkler:

Amazon UK
Amazon FR
Amazon IT
Amazon ES

Amazon.de artık Türkiye'ye neredeyse hiç yollamıyor. Bunun yerine Amazon Türkiye üzerinden Amazon Germany satıcılı yolluyor ama onlarda da garanti konusu sıkıntılı, o yüzden yukarıdakilerden almak en mantıklısı.

UK sitesi en sık fırsat fiyatı düşen site ama 1 dakikadan kısa stokta kalıyor o yüzden devamlı takipte kalmak lazım. 3070 modeli olarak Gigabyte Gaming OC ve Aorus modeline rastlıyorum UK'de bazen liste fiyatı 770 pound civarı oluyor, ödemede tahminü 9600'ü bulur, LHR modeli tabii bunlar. 3070 Ti ile ergo ve RVN kazılabildiği için fiyatları arttı ve uygun fiyata stok bulmak zor. 3060 Ti'ın LHR modelleri nispeten daha rahat bulunabilmeye başlandı, maksimum 7000 TL olacak şekilde denk gelirseniz onları da alabilirsiniz ama üstünü ödemeyin.

Oyun için arıyorum, yorumunuz için teşekkür ederim.
Devamlı siteleri mi yenilemek gerekiyor bir de stokların özellikle girdiği bir saat var mı yoksa bir anda mı giriyor stoğa?

Oyun için arıyorum, yorumunuz için teşekkür ederim.
Devamlı siteleri mi yenilemek gerekiyor bir de stokların özellikle girdiği bir saat var mı yoksa bir anda mı giriyor stoğa?

Belli bir saat yok günün herhangi bir saati de olabilir. Ama ölü saatler diyebileceğimiz gece 2-3 ile sabah 7 arası takip eden sayısı daha az olduğu için stoğa girince yakalamak daha kolay oluyor.

Belli bir saat yok günün herhangi bir saati de olabilir. Ama ölü saatler diyebileceğimiz gece 2-3 ile sabah 7 arası takip eden sayısı daha az olduğu için stoğa girince yakalamak daha kolay oluyor.
Anlık giriyor bazen birkaç saniyede bazen birkaç dakikada bitiyor.
Peki 3070Ti veya 3070’in gerçekten iyi fiyat diyebileceğimiz fiyatı nedir?

Peki 3070Ti veya 3070’in gerçekten iyi fiyat diyebileceğimiz fiyatı nedir?

Şu an için konuşursak 3070 için 8500 TL, 3070 Ti için 9500 TL derdim. Normalde piyasaları bu kadar bile değil tabii ama talep yüksek. Yalnız bu fiyatlara denk getirirseniz kaçırmayın.

18D1D432-4376-4EAB-88D5-F8602F78CF74.png

2 ay önce şunu almıştım, o zamanlar 3070 ti stokları boldu ve 9000-9500’e bulunabiliyordu Amazon’larda, bense bu fiyata (7500 TL falan) yakalamıştım ama 3070 Ti istemediğim için iptal etmiştim. Sonra çok pişman oldum, şimdi 13000 TL civarına satıyorlar bu kartları.

Yeni konular

Geri
Yukarı