RTX 3070 Rainbow Six: Siege'de 16 GB Olarak Görünüyor

Makaleler
2
Yer
Isparta
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Merhabalar. Bugün R6'yı güncelleştirdikten sonra NVIDIA'nın yeni sürücüsünü kurdum ve ekran kartının BIOS'unu güncelleştirdikten sonra Resizable Bar'ı etkin hale getirdim. Oyun da şu an ekran kartım garip bir şekilde 16 GB görünüyor. Diğer oyunlarda (mesela RDR 2) 8 GB olarak görünmeye devam ediyor. Bir an gerçekten acaba dedim ama yazılımla böyle bir şeyin mümkün olmayacağının ben de farkındayım tabii ki. Yine de sizinle paylaşmak istedim. :D
WhatsApp Image 2021-03-31 at 13.02.41.jpeg

Merhabalar. Bugün R6'yı güncelleştirdikten sonra NVIDIA'nın yeni sürücüsünü kurdum ve ekran kartının BIOS'unu güncelleştirdikten sonra resizable Bar'ı etkin hale getirdim. Oyun da şu an ekran kartım garip bir şekilde 16 GB görünüyor. Diğer oyunlarda (mesela RDR 2) 8 GB olarak görünmeye devam ediyor. Bir an gerçekten acaba dedim ama yazılımla böyle bir şeyin mümkün olmayacağının ben de farkındayım tabii ki. Yine de sizinle paylaşmak istedim. :D
Eki Görüntüle 950669

Konuyla alakasız gelebilir ama ekran kartını stok azlığında nasıl aldınız ve ne kadara aldınız çok merak ettim ben de almayı düşünüyorum da.

Daha ne istiyorsunuz? Allah'tan belanızı mı istiyorsunuz? 😀 😁
Keşke böyle bir şey mümkün olsaydı. :D
Konuyla alakasız gelebilir ama ekran kartını stok azlığında nasıl aldınız ve ne kadara aldınız çok merak ettim ben de almayı düşünüyorum da.
Yaklaşık 3 ay önce 7300 TL'ye aldım hocam. Ondan 1 hafta sonra da 10000 TL'yi buldu sonrasını biliyorsunuz zaten.

Keşke böyle bir şey mümkün olsaydı.
Ölmesini de göze alabiliyorsanız neden olmasın? 😁

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ölmesini de göze alabiliyorsanız neden olmasın? 😁

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İnanılmaz cidden. :D
Teşekkürler hocam cevap için.
Ben teşekkür ederim hocam.
Benim bildiğim laptoplarda olduğu gibi GPU ile RAM paylaşımı yapılabiliyor diye biliyorum.
Yani APU bir işlemcide emin değilim ama öyle sanırım. Ama bendeki işlemci APU değil yani RAM'ler GPU'ya nasıl erişebilir diye bir düşünmedim değil. R6 güncellemesinden sonra oluşan yazılımsal bir hatadır büyük ihtimalle. Yine de forumun ilk 16 GB RTX 3070'i bende. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı