RTX 3070 Saat Kaçta Çıkıyor?

1603981388890.png

Sinerji'de şu anda fiyatlar. Şu anda bence acele edip almak bunların karına yağ sürmek gibi. Bu fiyatlar nedir abi?

Yani ben olsam ROG STRIX alırdım ama 1000TL'yi veren adam 1500'de verip 3080'de alabilir bütçe meselesi ben verirdim. Ömürlük alıyorsun sonuçta ama Dual'da işini çok rahat görür.

Ben 1000TL daha veremezdim de 7000TL'ye GameGaraj'dan Palit aldım değer mi değmez mi ona bakıyorum. ASUS Dual daha iyi ise birkaç hafta sonra 7000'den daha düşük fiyata stoğa gelirse üzülürüm.

Neye dayanarak bunu soylüyorsunuz acaba?
Alacaktım stoklar bitti. Palit almaya da elim gitmiyor şüpheleniyorum. Nereden alabilirim?

Ben Palit aldım daha önce de kullananlar sorun olmadığını söylüyorlar. ASUS'da 3080 serisinde fan hızı cok fazlaydı ve çogu karttan daha iyi sogutuyordu ama MSI manuel olarak aynı yüzdeye vurusanız daha iyi sogutuyordu.

Neye dayanarak bunu soylüyorsunuz acaba?

Ben Palit aldım daha önce de kullananlar sorun olmadığını söylüyorlar. ASUS'da 3080 serisinde fan hızı cok fazlaydı ve çogu karttan daha iyi sogutuyordu ama MSI manuel olarak aynı yüzdeye vurusanız daha iyi sogutuyordu.
GIGABYTE Aorus reklam müdürü söyledi

Satışa cıktı. 7300 den şahsen 8gb vram yetmeyeceği için amd 6800 alacam.

Anlamadığım/bilmedigim nokta şu itopya vs vs gibi yerler bizi mi kazıklıyor. Fabrika çıkışı 500 dolar olan kart hangi vergilerden ve kar payından sonra 7300tl oluyor.

Atıyorum vergiler ve kar ile kart 800 dolar olsa bugünün kuru da 8.30tl. 6700 eder. Ki bu kadar bile fark olmaması lazım. Bilen anlatsın lütfen.

Satışa cıktı. 7300 den şahsen 8gb vram yetmeyeceği için amd 6800 alacam.

Anlamadığım/bilmedigim nokta şu itopya vs vs gibi yerler bizi mi kazıklıyor. Fabrika çıkışı 500 dolar olan kart hangi vergilerden ve kar payından sonra 7300tl oluyor.

Atıyorum vergiler ve kar ile kart 800 dolar olsa bugünün kuru da 8.30tl. 6700 eder. Ki bu kadar bile fark olmaması lazım. Bilen anlatsın lütfen.
Fabrika çıkışı 500 dolar ama ekran kartı üreticileri kendi çözümlerine göre farklı fiyatlandırıyorlar. Mesela newegg sitesinde ASUS ROG STRIX GeForce RTX 3070 GAMING OC 629 dolar.

Geri
Yukarı