Rtx 3070 sistem F/P olarak nasıl?

Atalayq

Hectopat
F02E1183-D674-40A7-8100-0839B1AC0579.jpeg

25k istedi. Garantili
Ne düşünüyorsunuz?

@The Man From E.A.R.T.H.

Hocam ne düşünüyorsunuz? Hizmet ilanından ötürü ekledim. Çalışabiliriz

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM, SSD ve sıvı soğutma iyi bence.
Hepsinin iyi olmama sebebini söylüyorum sırasıyla;
  • RAM: Daha ucuza daha iyisini bulabilirsin F/P bakımından. Kötü diyemem ama çok ucuz değil.
  • SSD: Yani o kadar para verip de DRAM'i olmayan bir SSD almak hiç mantıklı değil. DRAM yerine HMB teknolojisi var ve bu DRAM kadar iyi değil. 980'den daha ucuza satılan Crucial P5, WD Black SN750 gibi modeller daha iyi bir tercih.
  • Sıvı Soğutma: Konuşmaya gerek yok, berbat. Arkadaşımda siyahı var ve 5600X stres testinde 80 derece görüyor. SE-234 aldırdığım arkadaşım 62 derece görüyor. Ayrıca AIGO gibi bir markadan bu denli kritik bir ürünü tercih etmem.

• RAM: Daha ucuza daha iyisini bulabilirsin F/P bakımından. Kötü diyemem ama çok ucuz değil.
  • SSD: Yani o kadar para verip de DRAM'i olmayan bir SSD almak hiç mantıklı değil. DRAM yerine HMB teknolojisi var ve bu DRAM kadar iyi değil. 980'den daha ucuza satılan Crucial P5, WD Black SN750 gibi modeller daha iyi bir tercih.
  • Sıvı Soğutma: Konuşmaya gerek yok, berbat. Arkadaşımda siyahı var ve 5600X stres testinde 80 derece görüyor. SE-234 aldırdığım arkadaşım 62 derece görüyor. Ayrıca AIGO gibi bir markadan bu denli kritik bir ürünü tercih etmem.
Evet tecrüben için teşekkür ederim.
E82F30E9-E91C-4B21-BD9F-56C4163361E2.png

Nasıl peki?
Bunu al:
SSD'yi Samsung 970 EVO
RAM'i GeIL EVO Spear 3600MHz yapıp al.
Bakıyorum dostum teşekkürler

Bazı parçalar gereksiz pahalı, daha iyileri mevcut.
SSD'yi Samsung 970 EVO
RAM'i GeIL EVO Spear 3600MHz yapıp al.
Bu sistem üzmez sizi hocam.

Bazı parçalar gereksiz pahalı, daha iyileri mevcut.

Bu sistem üzmez sizi hocam.
Üstteki mesajda fotoğraf attım 2 parça değişip
512A19AC-7427-4830-96FE-D8DC471C1AA8.png

3060ti düşürüp işlemci yükseltsem? FPS oyunları oynadığım için daha iyi gibime geldi. Parçalar hakkında fikrin nedir?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı