RTX 3070 sistem nasıl?

Yigit tüker

Femtopat
İyi günler sosyal üyeleri. RTX 3070 çıktığı zaman onu da ekleyip böyle bir sistem oluşturacağım. Sistem 2K'da kullanılacak 1080P'de değil. Daha uyguna toplayabiliyorum biliyorum fakat kaliteli parçalar kullanmak istedim. Belki SSD'yi yükseltip HDD çıkarabilirim. Soruma gelecek olursak sistemde hatalı - uyumsuz - sıkıntılı bir parça var mıdır? Şimdiden teşekkür ederim.

İyi günler sosyal üyeleri. RTX 3070 çıktığı zaman onu da ekleyip böyle bir sistem oluşturacağım. Sistem 2K'da kullanılacak 1080P'de değil. Daha uyguna toplayabiliyorum biliyorum fakat kaliteli parçalar kullanmak istedim. Belki SSD'yi yükseltip HDD çıkarabilirim. Soruma gelecek olursak sistemde hatalı - uyumsuz - sıkıntılı bir parça var mıdır? Şimdiden teşekkür ederim.

Güzel bir sistem olmuş. Parçalar uyumlu.

Anakartın fiyatı çok geldi bana daha dün 1600 TL'ye aldım indirmle. 1800 TL diye biliyorum fiyatı sadece bilin istedim.

Ben bir hata görmedim ancak, bence biraz daha para koyup Kingston A2000 1TB SSD almak daha mantıklı olur SSD büyük bir nimet boyutunun daha fazla olması her zaman için iyidir Samsung kadar hızlı değil ancak inanın render almıyorsanız farkı hissetmezsiniz. Hard diski çıkarıp üstüne 50 lira kadar koysanız yeterli olur.

Ayrıca Amazon UK üzerinden gümrük dahil 6.33 dolara (48TL) 3 adet bu fandan alıp üstte 2 arkadaya bir tane takabilirsiniz? (Tabi sıvı soğutma kullanmayacaksanız)

Yeni konular

Geri
Yukarı