RTX 3070 Stok Sıkıntısı

Tuf modelini bekliyorum ben. Bakalım nasıl bir fiyat isteyecekler.
850-1000 dolara satılan ekran kartlarına yönelmiyorum AMD bekliyorum MSI Ventus X2 bekliyorum stok sorunu bitince 2080 Ti olabilir sabretmek gerekiyor sanırım biraz fiyatlar ister istemez düşüncek diye umut ediyorum.

Beklerken paranızı dolara çevirirseniz, siz beklerken dolar artar ise paranızda artar. Altın olarakta çevirebilirsiniz tabii.

Laptop kullanıcısıydım. Büyük bir hevesle kasa toplamaya başladım bilin bakalım ne eksik?? İnce hesapda asus dual modelinin 7k ya satıldığını görünce boğazım düğümlendi. Hoş 30 saniyede stok tükendi zaten...

Laptop kullanıcısıydım. Büyük bir hevesle kasa toplamaya başladım bilin bakalım ne eksik? İnce hesapda ASUS Dual modelinin 7K ya satıldığını görünce boğazım düğümlendi. Hoş 30 saniyede stok tükendi zaten...

MSI 3070 modelini hiç satışta görmedim onları bekleyelim bir de.

Evet çok sıkıntılı bir süreç talep fazla olunca yetişemiyorlarmış bir sürü hikaye anlatılıyor. Ben şahsen Nvdia'nın 10 bin serisini bekleyecğim ozamana bişeyler düzelir umarım.acelem yok elimdeki kartla 2070super babalar gibi götürür 5 yıl :D

Yurtdışında da bu kartlar neredeyse karaborsada ve fiyatlar pratikte açıklanan fiyatın çok üstünde. Tabi ülkemizde de böyle.

RTX 3070 isteyenlere tavsiyem biraz sabredin. Çok aceleniz varsa da şu an en ucuza satılan 3070 herhalde bu.
Bu kart dün elime ulaştı. 7000 TL'den aldım. Ilk izlenimlerime göre çok serin bir kart. Detaylı incelemeyi hafta içi atmayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı