RTX 3070 STRIX modeli 7700₺'ye normal mi?

Ben Ukrayna'ya gidiyorum günü birlik ne istiyorsanız getireyim bavulda. :D

Eski sahibinden.com kullanıcıları olmalı, mesajlara cevap vermeli gerçekçi fotoğraflar olmalı. Aynı durum araba fiyatları içinde yapılabilir.

Eski sahibinden kullanıcıları çok var forumda o sorun değil de organize olması zor. Ayrıca mesajlara cevap vermek sıkıntılı çok fazla mesaj gelecektir.

Aslında bu mining işiyle uğraşanlara güzel bir ders vermek lazım. Elimizde boş RTX 3060 kutusu olsa içine eski fake GPU koyup göndersek tövbe ederler bu işe.

Aslında bu mining işiyle uğraşanlara güzel bir ders vermek lazım. Elimizde boş RTX 3060 kutusu olsa içine eski fake GPU koyup göndersek tövbe ederler bu işe.
Kutu bastıralım olmadı :D

Şu an bu şüpheli ilanlar ile iletişim halindeyim gerekirse bununla alakalı konu açarım onlarla aynı şehirde olduğumu ve elden teslim almak istediğim söylüyorum bakalım nereye gidecek.
Şu an bu şüpheli ilanlar ile iletişim halindeyim gerekirse bununla alakalı konu açarım onlarla aynı şehirde olduğumu ve elden teslim almak istediğim söylüyorum bakalım nereye gidecek.
Eğer bu bahsettiğim şahıslar yazımı okuyorsa selam olsun böyle işleri bırakın. :D

Muhtemelen ellerinde RTX 3070 dahi yok kek bulup kaktırmaya çalışıyorlar. Aslında bunlarla buluşup düğünlerde ve reklamlarda kullanılan paralarla sende bunları trolleyeceksin :D

Yeni konular

Geri
Yukarı