Çözüldü RTX 3070 Ti güncelledikten sonra bilgisayar açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xarresa

Hectopat
Ekran kartı
RTX 3070 Ti
Anakart
Msi Pro Z690-A
Merhaba, ekran kartım RTX 3070 Ti dün gece NVIDIA GeForce Experience üzerinden son sürümü indirdim ve temiz kurulum yap dedim. Bilgisayarı yeniden başlattı ama tekrar açılmadı. Şu an bilgisayarı açtığımda MSI logosu geliyor daha sonra siyah ekran kalıyor.

Çözüm
İşlemciniz APU ise RTX 3070 Ti'ınızı sistemden çıkarın ve görüntü kablonuzu anakart Port'una bağlayın. Masaüstüne geldiğinizde display driver uninstaller indirin. İndirdikten sonra masaüstüne ayıklayın dosyaları sonra bütün sürücüleri silin, ardından 3070 Ti'ınızı geri takın ve son sürücüyü indirin yine siyah ekran verirse sorun sürücüdedir panik yapmanıza gerek yok NVIDIA durumu düzeltir er ya da geç.

>Apu'nuz yoksa herhangi bir ekran kartı takıp deneyin.
İşlemciniz APU ise RTX 3070 Ti'ınızı sistemden çıkarın ve görüntü kablonuzu anakart Port'una bağlayın. Masaüstüne geldiğinizde display driver uninstaller indirin. İndirdikten sonra masaüstüne ayıklayın dosyaları sonra bütün sürücüleri silin, ardından 3070 Ti'ınızı geri takın ve son sürücüyü indirin yine siyah ekran verirse sorun sürücüdedir panik yapmanıza gerek yok NVIDIA durumu düzeltir er ya da geç.

Çözüm
Merhaba, ekran kartım RTX 3070 Ti dün gece NVIDIA GeForce Experience üzerinden son sürümü indirdim ve temiz kurulum yap dedim. Bilgisayarı yeniden başlattı ama tekrar açılmadı. Şu an bilgisayarı açtığımda MSI logosu geliyor daha sonra siyah ekran kalıyor.

Güvenli modda güncellemeleri geri alın.

Yüksek ihtimalle sürücü sorunu oldu. Bunlar olabilen durumlar. Güvenli moda girip sürücüleri stabil bir sürüme düşürün.

Güvenli modda Aygıt Yöneticisi'nden ekran kartına geliyorum ama sürücüye geri döne tıklayamıyorum. Başka şekilde nasıl eski sürüme dönebilirim?
DDU ile silin tekrar kurun.

Güvenli modda internete bağlanamadığım için bu şekilde yaptım ve düzeldi şu an çok teşekkür ederim herkese.

Yeni konular

Geri
Yukarı