RTX 3070 Ti hazır sistem alınır mı?

OmerFrk

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba.

Şu linkteki kasanın işlemcisi ve anakartı yok. Fakat işlemci olarak i7 11700 Seçildiği anakart olarak Gigabyte Z590M Gaming X seçildiğinde kasa 25.3kya geliyor. Bu piyasanın cidden çok altında. Sizce bir sıkıntı mı var bu üründe? Alırsam sorun yaşar mıyım sonra tedarik vs. teşekkürler.

Daha önce de aynı konu açılmış kusura bakmayın şimdiden yeni gördüm.

Son düzenleme:
Merhaba.

Şu linkteki kasanın işlemcisi ve anakartı yok. Fakat işlemci olarak i7 11700 Seçildiği anakart olarak Gigabyte Z590M Gaming X seçildiğinde kasa 25.3kya geliyor. Bu piyasanın cidden çok altında. Sizce bir sıkıntı mı var bu üründe? Alırsam sorun yaşar mıyım sonra tedarik vs. teşekkürler.

Daha önce de aynı konu açılmış kusura bakmayın şimdiden yeni gördüm.
Kasayı Corsair ile değiştirip gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Hazır kasa o yüzden onu seçebiliyorum sadece.
Bu sistemi 1 saat önce falan paylaşmıştım. Sonra tek tek parça toplayarak bir sistem çıkarmaya çalıştım kendim. Ortalama (Sıvı soğutmasız, bir tık kaliteli bir dış kasa + psu + ssd ile) 26 küsür gibi bir şeye denk geliyor 3070ti'lı sistem. Biraz araştırma yapılarak tek tek parça alınır mı acaba @messinicocugu hocam ?

Bu sistemi 1 saat önce falan paylaşmıştım. Sonra tek tek parça toplayarak bir sistem çıkarmaya çalıştım kendim. Ortalama (Sıvı soğutmasız, bir tık kaliteli bir dış kasa + psu + ssd ile) 26 küsür gibi bir şeye denk geliyor 3070ti'lı sistem. Biraz araştırma yapılarak tek tek parça alınır mı acaba @messinicocugu hocam ?
O sistemi atabilir misiniz acaba müsaitseniz sadce yazsanız da olur. Yaklaşık 23k zorlarsam 25k gibi bir sistem toplayacağım. En verimlisi olsun istiyorum. 3060ti bile çok iyi ama 3070 neden olmasın?

Geri
Yukarı