RTX 3070 Türkiye'de satışta

AMD'nin yeni ekran kartları dolar bazlı da yüksek fiyatta zaten. Buna ek olarak kur farkı ortada dolandırıcı satıcılar da burada olacak bi yere gidecekleri yok yoluyorlar milleti sonuçta. Fiyatlarının bi kuruş dahi aşağı kalacağını sanmıyorum. Doğruları konuşmak lazım fanboy falan değilim ama ülkemiz şartları bunlar malesef.

AMD'nin yeni ekran kartları dolar bazlı da yüksek fiyatta zaten. Buna ek olarak kur farkı ortada dolandırıcı satıcılar da burada olacak bi yere gidecekleri yok yoluyorlar milleti sonuçta. Fiyatlarının bi kuruş dahi aşağı kalacağını sanmıyorum. Doğruları konuşmak lazım fanboy falan değilim ama ülkemiz şartları bunlar malesef.
ROG strix 8000 tl yukarısı dolandırıcı satıcı diyebiliriz. Çünkü vergi ve kdv ile zaten rog strix 7000 tl ediyor 500tl yada 1000tl satıcı kazanıyor desek en baba 8000tl Türkiye işte alırken satarken kdv alıyor

AMD'nin yeni ekran kartları dolar bazlı da yüksek fiyatta zaten. Buna ek olarak kur farkı ortada dolandırıcı satıcılar da burada olacak bir yere gidecekleri yok yoluyorlar milleti sonuçta. Fiyatlarının bir kuruş dahi aşağı kalacağını sanmıyorum. Doğruları konuşmak lazım fanboy falan değilim ama ülkemiz şartları bunlar maalesef.

Stok durumu tamamen düzelmedikçe 6.500 TL bile almam ben stok durumu düzelsin rakip firma sahneye çıksın ondan sonra şu anda benim düşüncem sazanavi.jpg başka bir açıklaması yok

Geri
Yukarı