RTX 3070 vs. RX 6800

Gözleri bana bana şu konuyu okuyorum Allah'ım, sen bana güç ver!
RX 6800 çok daha güçlü bir kart olabilir evet, bunu farkında olduğum açık açık ortada değil mi zaten? Araştırmamı da yapıp size her şeyi hazır bir şekilde derleyip sunmuşum. Yazılım tarafında Nvidia önde olduğu için bir konu açıp siz neleri tercih ederdiniz diye sordum. Neresi garip ya da kötü bunun? Neyine takıldınız acaba?
RX6800 her türlü bence bir de soğutması kötü değil alternatif olarak Pulse da bakabilirsin:
RX 6800-i5 11400F + 1440p monitör setup'u ortalama 27700TL tutuyor
RX 6800-Ryzen 5 5600 + 1080p monitör setup'u ise ortalama aynı fiyatta tutuyor.
Sizce hangisi tercih edilmeli? (İlk aldığımda heves edip hikayeli oyunlar oynayacağım fakat genel olarak Rust-CS:GO gibi oyunlar oynuyorum.)

Son düzenleme:
RX 6800 çok daha güçlü bir kart olabilir evet, bunu farkında olduğum açık açık ortada değil mi zaten? Araştırmamı da yapıp size her şeyi hazır bir şekilde derleyip sunmuşum. Yazılım tarafında Nvidia önde olduğu için bir konu açıp siz neleri tercih ederdiniz diye sordum. Neresi garip ya da kötü bunun? Neyine takıldınız acaba?
Hocam burada Kemal Sunal'ın döner tezgahının önündeki cama ekmek banmasına atıfta bulunarak bu kartların fiyatlarına yakarışta bulundum. Yazınıza karşı herhangi bir eleştirim yok.

Hocam burada Kemal Sunal'ın döner tezgahının önündeki cama ekmek banmasına atıfta bulunarak bu kartların fiyatlarına yakarışta bulundum. Yazınıza karşı herhangi bir eleştirim yok.
Tamamdır hocam biraz aşırı tepki verdim bende anlık. Kusuruma bakmayın yanlış anlamışım ☺️

Yeni konular

Geri
Yukarı