RTX 3070L için alt takımlar uygun mu?

LordTEMEL

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 1 adet GIGABYTE GeForce RTX 3070 OC 8G (REV2.0) LHR 8GB 256-bit GDDR6 ekran kartı siparişi verdim. Bu ekran kartı sırf mining için kullanacağım.
Alt takım olarak;
İşlemci: AMD FX(tm)-6300 Six-Core Processor 3.50 GHz,
Anakart: Gigabyte GA-990XA-UD3 Amd 990X Soket AM3+ DDR3 1866MHz(O.C.) ATX Anakart,
8 GB RAM, SSD ve 750W PSU (PSU henüz almadım, tavsiye alabilirim).
Başlıkta belirttiğim gibi anakart ve işlemci uygun mudur?

Ek olarak BIOS'ta yapmam gereken herhangi bir ayar mevcut mu? Yoksa BIOS ayarı denilen olaylar, ekran kartının uygulamalar vasıtasıyla oynanan değerleri mi ?

LHR kartlar ETH için %30 daha az performans vermekte sadece. Diğer coinlerde herhangi bir kısıtlama yok. LHR kart ile mining yapılmaz safsatanın artık bitmesi gerekmiyor mu ?

Hocam sizce kazım yapan arkadaşlar mining derken ETH'den bahsettiğini biliyorsunuzdur umarım.
Evet biliyorum. Alan kişi de bunu biliyor zaten. Piyasada NVIDIA tarafında LHR olmayan kart yok RTX 3090 hariç 3000 serisi için. Bu yüzden her LHR kart alana madencilik yapılmaz, acayip kötü bir şey yapmış gibi tepki verilmesin artık.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
10.54
Güncel T-Rex Miner ile %70 performans alınmakta. Yani %30 daha düşük başta da dediğim gibi. Daha yeni videolara ve T-Rex Miner olanlara bakarsanız göreceksiniz %50 olmadığını.

Yeni konular

Geri
Yukarı