RTX 3070'li sisteme 4500 TL monitör tavsiyesi

Şeref Can

Hectopat
Yer
İstanbul / Kartal
Daha fazla  
Meslek
Marka Temsilcisi
Arkadaşlar bütcem 4500 lira. Aşağıdaki iki model arasında kaldım. Sizlerin tercihi ne olurdu veya sizin önereceğiniz başka model var mıdır?

Bir de önerdiğiniz modeli sebepleriyle beraber söylerseniz sevinirim. Oyun oynayacağım.

Düzeltme : 27" modeller önerirseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Arkadaşlar bütcem 4500 lira. Aşağıdaki iki model arasında kaldım. Sizlerin tercihi ne olurdu veya sizin önereceğiniz başka model var mıdır?

Bir de önerdiğiniz modeli sebepleriyle beraber söylerseniz sevinirim. Oyun oynayacağım.

Ne tarz oyunlar oynuyorsun.

Bunların arasından MSI tabiki.
Ama monitörde gönlüm hep asustan yana. Asus'un modellerine bakabilirsin.

Ne tarz oyunlar oynuyorsun.

DotA 2, Assassin's Creed odyses, Fallout, Skyrim, FIFA, RDR, Cyberpunk, CS:GO ve Resident Evil oynadığım oyunlar genellikle bu tarz.
Bunların arasından MSI tabii ki.
Ama monitörde gönlüm hep ASUS'tan yana. ASUS'un modellerine bakabilirsin.

Rica etsem sebebini de yazabilir misiniz? Yoksa sadece markadan dolayımı MSI dediniz.

DotA 2, Assassin's Creed odyses, Fallout, Skyrim, FIFA, RDR, Cyberpunk, CS:GO ve Resident Evil oynadığım oyunlar genellikle bu tarz.

Rica etsem sebebini de yazabilir misiniz? Yoksa sadece markadan dolayımı MSI dediniz.
Hayır tabikide. MSI olanı tercih ederdim çünkü özelliklerine bakıldığında daha MSI üstün geliyor.

buna bak derim kendimde kullanıyorum MSI Optix MPG27CQ2 27" 144Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync Fiyatı

Yeni konular

Geri
Yukarı