RTX 3070'li sisteme 4500 TL monitör tavsiyesi

LG monitörde extra olarak HDR ve ekranı IPS.
VA vs IPS karşılaştırmasında hangisi daha iyidir?
Aslında hangisi daha iyi denemez kullanım amacınıza göre değişir.

Ben sizin yerinizde olsam bunu alırdım. Bu monitör daha performans odaklı.

Son düzenleme:
Oyun oynarim günün büyük bir bölümünde. Geri kalan zamanda film, video izlerim en fazla.
IPS tercih edin. Dediğim monitöre bakın. Eğer daha yüksek çözünürlük isterseniz yenileme hızını kısıp 165hz 2k olan modelide tercih edebilirsiniz. Ama 280hz cidden çok ileriye dönük olacaktır. Tamamen tercihinize kalmış.

Aslında hangisi daha iyi denemez kullanım amacınıza göre değişir.

Ben sizin yerinizde olsam bunu alırdım. Bu monitör daha performans odaklı.

Gösterdiğiniz monitör evet donanimli fakat 2K değil FHD. 3070'li sisteme yazık olur.

DotA 2, Assassin's Creed odyses, Fallout, Skyrim, FIFA, RDR, Cyberpunk, CS:GO ve Resident Evil oynadığım oyunlar genellikle bu tarz.

Rica etsem sebebini de yazabilir misiniz? Yoksa sadece markadan dolayımı MSI dediniz.

DotA 2, Assassin's Creed odyses, Fallout, Skyrim, FIFA, RDR, Cyberpunk, CS:GO ve Resident Evil oynadığım oyunlar genellikle bu tarz.

Rica etsem sebebini de yazabilir misiniz? Yoksa sadece markadan dolayımı MSI dediniz.

Anladığım kadarıyla hikayeli oyunları daha çok oynayacaksın eğer daha çok hikayeli oyunlar oynayacaksan şu tarz bir monitör al bence.

Ama yok ben FPS oyuncusuyum diyorsan bunu al.

Ha hocam o 34 inçlik çok pahalı geldiyse bu tam size göre olur.

Burada videosunu da bulabilirsin

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı