RTX 3080 12 GB 21.199 TL

O Avrupa Birliği olmayan ülkelerde 1500 avrodan 150 avro ya düştü ABD ve Çin %20'den 30 zamlandı herhangi ek vergi alınmıyor.
1 Mayıs'tan itibaren Avrupa Birliği dışı ülkelerden kargoyla gelecek eşyanın gümrük vergisi yüzde 20'den yüzde 30'a çıkıyor. Kargo ile bireysel ithalatta 1500 Euro'luk limit ise 150 Euro olacak.

Doğrusu bu şekilde. Yarım yamalak yanlış bilgi vermeyin. 150 Euro üstü bir şeyi gümrükten geçirmeniz şu an çok zor.

1 Mayıs'tan itibaren Avrupa Birliği dışı ülkelerden kargoyla gelecek eşyanın gümrük vergisi yüzde 20'den yüzde 30'a çıkıyor. Kargo ile bireysel ithalatta 1500 euro'luk limit ise 150 euro olacak.

Doğrusu bu şekilde. Yarım yamalak yanlış bilgi vermeyin. 150 euro üstü bir şeyi gümrükten geçirmeniz şu an çok zor.

Senin yanlış bilgi orada diyor Avrupa Birliği olmayan ülkelerde 1500 avrodan 150 avro orada Çin ve ABD'den bahsediyor mu sen yanlış yönlendirme yapıyorsun git 1 Mayıs gümrük vergisi kararnamesini oku.

1 Mayıs'tan itibaren Avrupa Birliği dışı ülkelerden kargoyla gelecek eşyanın gümrük vergisi yüzde 20'den yüzde 30'a çıkıyor. Kargo ile bireysel ithalatta 1500 euro'luk limit ise 150 euro olacak.

Doğrusu bu şekilde. Yarım yamalak yanlış bilgi vermeyin. 150 euro üstü bir şeyi gümrükten geçirmeniz şu an çok zor.

Ben işlemci aldım hiçbir vergi vermedim zor olmadı.

12 GB olması iyi. Ama oyuncular için RX 6900 XT var ki DLSS savunucular gelmesin, FSR 2.0 çıktı ve DLSS'den daha kaliteli. Render alacaklar RTX 3080 tercih etmeliler ama kesinlikle. İndirim iyi.

DLSS'den daha kaliteli olup olmaması bir şey ifade etmiyor. Neden mi? Zaten onu da NVIDIA kartlarında kullanabiliyorsunuz.

Senin yanlış bilgi değil mi orada diyor Avrupa Birliği olmayan ülkelerde 1500 avrodan 150 avro orada Çin ve ABD'den bahsediyor mu sen yanlış yönlendirme git 1 Mayıs gümrük vergisi kararnamesini oku.
Senin işlemcinin gümrükten geçmesi bir şeyi değiştirmez arkadaşınki geçmeyebilir. Bireysel ithalatın 1500 eurodan 150 euroya düştüğü yazıyor. Bireysel ithalat. Daha nasıl anlatabilirim bilmiyorum.

@Zikkeci DLSS'den daha iyi olması bir şeyi ifade eder. AMD'nin DLSS karşısında rakibi yoktu. FSR 2.0'ın daha iyi olması RTX'den bir adım daha öne çıkarır.
AMD fanboyusun anladık bu kadar belli etme.

@Zikkeci DLSS'den daha iyi olması bir şeyi ifade eder. AMD'nin DLSS karşısında rakibi yoktu. FSR 2.0'ın daha iyi olması RTX'den bir adım daha öne çıkarır.
Rtx şuan emekleme aşamasında zaten ona bişey demicem fakat fsr herkese açık ve nvidia kartta kullanabiliyorsun amd kartlarına özel olsa idi dediklerin geçerliydi fakat ona özel değil ve halen fps olarak geride fsr ama çok ilerleme kaydedildi.

Senin işlemcinin gümrükten geçmesi bir şeyi değiştirmez arkadaşınki geçmeyebilir. Bireysel ithalatın 1500 eurodan 150 euroya düştüğü yazıyor. Bireysel ithalat. Daha nasıl anlatabilirim bilmiyorum.

AMD fan boyu değilim Hamza 😂😂 neden bu kadar zıpladın olaya.
@Borgore 😂

RTX 3070 kullanıyorum canım benim 🤣 Kendini belli ettin...

Rtx şuan emekleme aşamasında zaten ona bişey demicem fakat fsr herkese açık ve nvidia kartta kullanabiliyorsun amd kartlarına özel olsa idi dediklerin geçerliydi fakat ona özel değil ve halen fps olarak geride fsr ama çok ilerleme kaydedildi.

Ee? RX 6900XT her türlü daha fazla FPS veriyor oyunlarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı