RTX 3080 12 GB Destekli NVIDIA 511.17 Sürücüsü Yayınlandı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
NVIDIA GeForce 442.59 WHQL

NVIDIA, bugün GeForce Game Ready sürücü yazılımının son sürümünü kullanıma sundu. Sürüm 511.17 ile birlikte 510 serisi sürüm numaralarına geçiş yapıldı. Yeni sürücü, sessiz sedasız piyasaya sürülen 12 GB belleğe sahip GeForce RTX 3080 12 GB ekran kartı için destek sunuyor. Öte yandan Detroit: Become Human’da yaşanan stuttering sorunları giderildi. Ayrıca 12 bit renk kullanıldığında […]

Devamı: RTX 3080 12 GB Destekli NVIDIA 511.17 Sürücüsü Yayınlandı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Merhaba, sürücüyü Geforce Experience veya direkt Nvidia'nın resmi sürücülerinin olduğu siteden indirebileceğimiz belirtilmiş makaledeki yazıda fakat Gefore Experience üzerinden aradığımda güncel sürücüyü 'sizde en son sürücü zaten kurulu' yazısına benzer bir uyarı alıyorum. Ayrıca makaledeki resmi siteden baktığımda yine makalede belirtilen en son ki sürücüyü bulamadığını gördüm. Bu sorun veya sorunlar bir bende mi var? Onu öğrenmek istemiştim.

Merhaba, sürücüyü GeForce Experience veya direkt NVIDIA'nın resmi sürücülerinin olduğu siteden indirebileceğimiz belirtilmiş makaledeki yazıda fakat gefore Experience üzerinden aradığımda güncel sürücüyü 'sizde en son sürücü zaten kurulu' yazısına benzer bir uyarı alıyorum. Ayrıca makaledeki resmi siteden baktığımda yine makalede belirtilen en son ki sürücüyü bulamadığını gördüm. Bu sorun veya sorunlar bir bende mi var? Onu öğrenmek istemiştim.

Bende de gözükmüyor.

Bahsedilen sürücü daha eklenmemiş.

Çünkü bu sürücü sadece RTX 3080 12GB modelini destekliyor. Onun dışındaki hiçbir kartı desteklemiyor. Mesela GTX 1660 Super, RTX 3060, GTX 1050 Ti gibi kartları kullanıyorsanız bu sürücüyü kuramazsınız. Yani bu sürücü aslında yeni bir Game Ready sürücüsü değil, RTX 3080 12GB kullanıcıları için çıkmış kart çıkış sürücüsü.

Çünkü bu sürücü sadece RTX 3080 12 GB modelini destekliyor. Onun dışındaki hiçbir kartı desteklemiyor. Mesela GTX 1660 Super, RTX 3060, GTX 1050 Ti gibi kartları kullanıyorsanız bu sürücüyü kuramazsınız. Yani bu sürücü aslında yeni bir Game Ready sürücüsü değil, RTX 3080 12 GB kullanıcıları için çıkmış kart çıkış sürücüsü.

Tüh be benimki eski AMD HD 7400m ekran kartına gelmeyecek demek ki. (!)

Merhaba, sürücüyü Geforce Experience veya direkt Nvidia'nın resmi sürücülerinin olduğu siteden indirebileceğimiz belirtilmiş makaledeki yazıda fakat Gefore Experience üzerinden aradığımda güncel sürücüyü 'sizde en son sürücü zaten kurulu' yazısına benzer bir uyarı alıyorum. Ayrıca makaledeki resmi siteden baktığımda yine makalede belirtilen en son ki sürücüyü bulamadığını gördüm. Bu sorun veya sorunlar bir bende mi var? Onu öğrenmek istemiştim.
Sürücü sadece RTX 3080 için.

Aşağıdaki bağlantılardan indirilebilir:

Yeni konular

Geri
Yukarı