RTX 3080 fiyatları

FiftySmurf

Picopat
Katılım
21 Eylül 2020
Mesajlar
121
Çözümler
1
Kalıplaşmış düşüncelerinizden sıyrılın. Vatan Bilgisayar PC Parçaları bakımından harika ve ucuz fiyatlar sunan bir marka. İmzamdaki pcyi (Monitör dahil) 9.700 TL' ye topladım 3-4 ay kadar önce. Artık kalıp düşüncelerden sıyrılın. Lütfen.
Neden sıyrılalım? Birkaç parçada daha iyi fiyat var diye mi? Yıllardır geçirdiler daha yeni zamanlı birkaç küçük hamlede normalleştiler. Qp itopya vs de nvidia resmi distribitörü? Bunlarda daha iyi fiyat gelirse bunlar kaçak mal mı satıyor diyeceğiz? Vatan ve hepsiburadanın diğer tüm yerlerden önce stok alacağı bilgisini paylaşmıştım. Sebebi de diğerlerinden önce en az 3 hafta önde başlayıp bu satışlara pastanın en güzel yerinde at koşturmak. Bu rekabet ortamında tekelcilik oynayan bir şirkete neden sevgi gösterelim.
Dediklerimi yanlış anlamayın ben de psumu oradan alıcam. Kasa anakart steelseries ekipmanlarım qp. Monitor itopya. Gerisi neweggden geliyor. Biz müşteriyiz bizi gereksiz şekilde tırtıklamaya çalışan firmalardan mümkünse ürün almamalıyız ki fiyat düşürsünler herkese yarasın.
Kusura bakmayın vatanda halen tonlarca ürün vatan vergisiyle geliyor fazla fazla piyasada ortalama ya da düşük fiyat çekilmediği sürece kimse de oradan almamalı bu devirde.
 
Katılım
9 Ocak 2020
Mesajlar
529
Makaleler
1
Çözümler
1
Yer
İspanya
Yine hayallerimizi başkası yaşıyor. Amerika'da 1 haftada alabileceğin kartı burada 2-3 ay çalışarak alıyorsun.
 
Yukarı