RTX 3080 gelir gider hesabı

zagzirus

Kilopat
Daha fazla  
ETH'dan günlük getiri (2miners havuzu) 3.5 $, harcanan günlük elektrik yaklaşık 7-7.5 kW. Kazım hızı ortalama T-Rex miner: 74Mh/s.
Sıcaklıklar değerleri Core: 40-44 derece, Memory: 78-84 derece. Bu değerlerde bir anormallik var mı arkadaşlar durum nasıl sizce?

Gelir gider hesabını en iyi siz yapabilirsiniz.
Elektrik faturası şehirden şehire fark ediyor diye biliyorum.
Aynı zamanda kazım hızını da net bir şekilde bilirseniz bu tabloyu kendiniz de edinebilirsiniz.
Prizlere takılan cihazlar var bence bir adet bundan alıp bu işlemi öyle gerçekleştirin her şey daha kolay olur sizin için.

ETH'dan günlük getiri (2miners havuzu) 3.5 $, harcanan günlük elektrik yaklaşık 7-7.5 kW. Kazım hızı ortalama T-Rex miner: 74Mh/s.
Sıcaklıklar değerleri Core: 40-44 derece, Memory: 78-84 derece. Bu değerlerde bir anormallik var mı arkadaşlar durum nasıl sizce?
Gayet güzel değerlerin.Kartının LHR olduğunu düşünerek yazıyorum.

Gelir gider hesabını en iyi siz yapabilirsiniz.
Elektrik faturası şehirden şehire fark ediyor diye biliyorum.
Aynı zamanda kazım hızını da net bir şekilde bilirseniz bu tabloyu kendiniz de edinebilirsiniz.
Prizlere takılan cihazlar var bence bir adet bundan alıp bu işlemi öyle gerçekleştirin her şey daha kolay olur sizin için.
Hocam akilli priz var monitör acikken 320, kapali ilen 290 w çekiyor toplam tüketim. Bu arada belirtmeyi unutmuşum lhr kart.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı