RTX 3080 i9 10900K sistem Forza Horizon 4 FPS düşüşü

Demir ATA

Hectopat
Daha fazla  
Lütfen yardımcı olun. Steam'den Forza aldım 200 FPS'lerde oynuyordum sonra bir güncelleme geldi FPS'im 45'i geçmiyor ayarlarada baktım.
FPS kısıtlama kapalı. Sorunu çözümünü bilen bir arkadaş varsa lütfen yazsın.
Sistemim: RTX 3080, i9 10900K, 64 GB RAM(sistemi yazmamın sebebi sistem düşüklüğünden zanetmemeniz:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Lütfen yardımcı olun. Steam'den Forza aldım 200 FPS'lerde oynuyordum sonra bir güncelleme geldi FPS'im 45'i geçmiyor ayarlarada baktım.
Sistemim: RTX 3080, i9 10900K, 64 GB RAM(sistemi yazmamın sebebi sistem düşüklüğünden zanetmemeniz:)
Yüksek ihtimalle Valorant'da ki gibi valoya da bir güncelleme gelmişti süper sistemi olanlar bile 200 fps yi mumla arıyordu güncelleme kaynaklarıdır bu sistemde o oyunun kasma ihtimali yok ancak tek ihtimal ısınma i9 gibi güçlü bir işlemciyi nasıl soğutuyorsunuz kasanız ne? CPU fanınız ne?

4k monitör bide sıvı soğutma şart hava sogutucuyla olmaz o sistem.

Yüksek ihtimalle Valorant'da ki gibi valoya da bir güncelleme gelmişti süper sistemi olanlar bile 200 fps yi mumla arıyordu güncelleme kaynaklarıdır bu sistemde o oyunun kasma ihtimali yok ancak tek ihtimal ısınma i9 gibi güçlü bir işlemciyi nasıl soğutuyorsunuz kasanız ne? CPU fanınız ne?
Hocam yeni konu açtım bakar mısınız?

O kadar para verip bu sistemi topluyorsun, biraz olsa da bilgisayar bilgin yok mu? Troll konu olduğunu düşünüyorum.

Troll değil bilgisayar bilgimde var ve çözümü olmadığını düşünüyorum belki biri çözüm bulmuştur diye yazıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Gigabyte Aorus Liquid Cooler RGB 360mm 300hz 4k monitör​

Gigabyte Aorus Liquid Cooler RGB 360mm 300hz 4k m​

Link atar mısınız bulamadım.

Hocam işlemciyi ne ile soğutuyorsunuz?

Thermaltake Pacific M360 Plus D5 plus ve freon soğutma PC Soğutma​

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı