RTX 3080 ile hangi oyunlar oynanır?

11K para yaptık hala stokta kart yok stokta olan satıcı bilen var mı?

Dostum sana link attım daha önce. Ve ürün 2 gün stokta durdu. Halen kart bulamadın mı? Ben sistemi topladım oyun oynamaya başladım.
Açtığın konuya bak verdiğin cevaba bak :D :D

Minecraft, Half-Life yazan insanlara ne cevabı verebilirim? Boş muhabbete gerek yok. Dolu konuşmayacaklar ise boşta yapmasınlar.
İlk mesaj olarak ''Önerilerinizi bekliyorum.'' yazmışım. Adam fırçalamaya gelmişsiniz konuya. Sebep?
Ya sen neden bahsediyorsun? Tür yok, bütçe yok, çözünürlük yok ve daha sayabileceğim nice şey yok. Sadece RTX 3080 biz nereden bilelim senin ne istediğini?

Soru çok basitti aslında. 3080'li bir sisteminiz olsa ne oynardınız? Şeklinde sormalıydım. Ama biz insanlar gerçekten anlamak yerine fırçalamayı veya trollemeyi daha çok seviyoruz. A'dan Z'ye ayrıntı veririm bir dahakine.

Son düzenleme:
Mesaj kasmak için güzel taktik.
Forumun yaş kitlesi bir hayli düşmüş anlaşıldı. Konu kilit, sizlere soru sorulmaz.
Gelip burada eksik soru sormuşsunuz millete laf yetiştiriyorsunuz. Ayrıca Türkiye'de RTX 3080 alan birisini oyun fiyatlarının pek etkileyeceğini sanmıyorum. Oyun alacak bütçeniz yoksa kartı da almanıza gerek yok. Düşük bütçeli oyun önerenlere troll diyorsunuz, yüksek bütçeli oyunlara param yetmez diyorsunuz. Sorunu önce kendinizde arayın.

Gelip burada eksik soru sormuşsunuz millete laf yetiştiriyorsunuz. Ayrıca Türkiye'de RTX 3080 alan birisini oyun fiyatlarının pek etkileyeceğini sanmıyorum. Oyun alacak bütçeniz yoksa kartı da almanıza gerek yok. Düşük bütçeli oyun önerenlere troll diyorsunuz yüksek bğtçeli oyunlara param yetmez diyorsunuz. Sorunu önce kendinizde arayın.

CoD cold war 89.99 Euro üzerinden satışa çıkacak. Bugün ki kur ile yaklaşık 1000TL ediyor. Problem 1000TL'yi vermekte değil, asıl olay verdiğin parayı hak edecek mi? Eksik soru sormuş olabilirim. Düzeltebilirsiniz, troll cevaplar vermek yerine. 3080 alan insanlara Ali ağaoğlu gözü ile bakmayı bırakamadınız. Belki ben bunun parasını 1 senedir biriktiriyorum? 3080 alan adamın Nvidia'yıda satın alacağını felan mı düşünüyorsunuz ?

Soru çok basitti aslında. 3080'li bir sisteminiz olsa ne oynardınız? Şeklinde sormalıydım. Ama biz insanlar gerçekten anlamak yerine fırçalamayı daha çok seviyoruz. A'dan Z'ye ayrıntı veririm bir dahakine.

Evet siz soruyu düzgün soramadığınız için bu kadar insan burada birbirine girdi. Ayrıca cevaplarınıza baktım gayet sert. Sizde fırçalamayı seviyorsunuz. Mümkünse tekrar konu açtığınızda tüm detayları verin. Çünkü kimse sizin ne anlatmaya çalıştığınızı anlamakla uğraşmak zorunda değil.

Evet siz soruyu düzgün soramadığınız için bu kadar insan burada birbirine girdi. Ayrıca cevaplarınıza baktım gayet sert bir şekilde sizde fırçalamayı seviyorsunuz. Mümkünse tekrar konu açtığınızda tüm detayları verin. Çünkü kimse sizin ne anlatmaya çalıştığınızı anlamakla uğraşmak zorunda değil.

Anlamadığınız konuya neden cevap veriyorsunuz? Vermek zorunda değilsiniz. Merak ediyorum, anlamadığınız bir konuya nasıl cevap verebildiniz? Size sitem etmiyorum, bu söylediğiniz üzerinden anlamadığı konuya cevap verenlere sitem ediyorum.

CoD cold war 89.99 Euro üzerinden satışa çıkacak. Bugün ki kur ile yaklaşık 1000TL ediyor. Problem 1000TL'yi vermekte değil, asıl olay verdiğin parayı hak edecek mi? Eksik soru sormuş olabilirim. Düzeltebilirsiniz, troll cevaplar vermek yerine. 3080 alan insanlara Ali ağaoğlu gözü ile bakmayı bırakamadınız. Belki ben bunun parasını 1 senedir biriktiriyorum? 3080 alan adamın Nvidia'yıda satın alacağını felan mı düşünüyorsunuz ?
Cold War neredeyse söylediğinizin yarısı. Elbette kolay elde edilebilir değil bu konuda haksız görmüyorum. Anlatmak istediğim şey iki kelime ile konu açıp anlayış beklemek yerine "şu kadar bütçem var hangi oyunlar RTX ile oynanmalı" gibi basit bir cümleyle anlaşılır olmanız. Bütçe belirtmeden gelen yanıtlara param yok derseniz ucuz oyunlarla trollersiniz.

O kart hiçbir oyunu oynatmaz. Boşu boşuna o kadar para vermişsiniz. (!)

Yahu nasıl sorudur bu? RTX 3080'iniz var hangi oyunu oynatır diye soruyorsunuz. Pes doğrusu.

X tarzı oyunlardan hoşlanıyorum, bütçem Y lira, sistemim tüm oyunları kaldırmaya elverişli şeklinde bilgi vermek yerine verdiğiniz tek bilgi RTX 3080 kullanıyorum olursa cevaplar da ona göre gelir hocam.

Geri
Yukarı