RTX 3080 kasası olmuş mu?

Ekran kartında bence ASUS’tan başkasına yönelmeyin. Haliyle uyum için anakartı da ASUS almanızı öneririm. Son yaşanan olaylardan sonra ASUS kalitesini tekrar gösterdi. Bir de Türkiye garantisi iyi olsa...

Ekran kartında bence ASUS’tan başkasına yönelmeyin. Haliyle uyum için anakartı da ASUS almanızı öneririm. Son yaşanan olaylardan sonra ASUS kalitesini tekrar gösterdi. Bir de Türkiye garantisi iyi olsa...
O kadar abartılacak bir durum değil ve kartın başka eksileri var.

Ek olarak anakart Asus almasına gerek yok.

@Rachel Amber Inland Premium, Phison E12 kontrolcü kullanan bir orta-üst segment NVMe SSD modelidir. Micro Center`a ait bir markadır, fason olarak imal ettirilmektedir.
O kadar abartılacak bir durum değil ve kartın başka eksileri var.

Ek olarak anakartı Asus almasına gerek yok.
Almasına gerek yok ama 3900X-3950X gibi işlemciler için ASUS ROG B550-E Strix tavsiye ederim, çok uçuk olmayan fiyata 14x70A+2x70A MOSFET ve gayet iyi özellikler sunuyor. Ben babama aldım B550-E`yi, 3950X ile kullanacak. Gelince mutlaka incelemesini de yaparım.

Son düzenleme:
Almasına gerek yok ama 3900X-3950X gibi işlemciler için ASUS ROG B550-E Strix tavsiye ederim, çok uçuk olmayan fiyata 14x70A+2x70A MOSFET ve gayet iyi özellikler sunuyor. Ben babama aldım B550-E`yi, 3950X ile kullanacak. Gelince mutlaka incelemesini de yaparım.
Aorus Master alabilir mesela 😉

Markaların RTX 3080 gibi kartlarını almak ya da almayı planlamak için erken. Bazı üreticilerin kartlarında sorunlar çıktı, üretici kaynaklı.

Dolayısıyla, bu sorunların çözülüp çözülmediğini görmek için beklemek gerek. Zaten piyasada kart bile yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı