RTX 3080 laptop tavsiyesi

Teknocuk

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba. LGS'den sonra bir laptop alacağım. Bütçem 35.000 lira. Kriterim 32 GB RAM olması. Sanal makine kullanacağım için RAM yetmemesi gibi şeyler yaşamak istemiyorum. Ayrıca işlemcisi AMD olursa daha iyi olur. Çünkü daha az ısınacak ve daha performanslı tabii ki. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. LGS'den sonra bir laptop alacağım. Bütçem 35.000 lira. Kriterim 32 GB RAM olması. Sanal makine kullanacağım için RAM yetmemesi gibi şeyler yaşamak istemiyorum. Ayrıca işlemcisi AMD olursa daha iyi olur. Çünkü daha az ısınacak ve daha performanslı tabii ki. Şimdiden teşekkür ederim.

Al bir GE76 keyfine bak.

GE76 zaten baktim ama Amazon'dan Gigabyte Aorus istersem 28 bin liraya denk geliyor. Aklimda Flow X13'de var ancak stok gelmeyecek gibi. Eger stogu gelirse Strix G17 almayi da dusunuyorum. Hangisi olmali sizce? Hangi laptopu alirsam alayim yanina da monitor alacagim o yuzden ekran buyuklugu cok onemli degil.

GE76 zaten baktim ama Amazon'dan Gigabyte Aorus istersem 28 bin liraya denk geliyor. Aklimda Flow X13'de var ancak stok gelmeyecek gibi. Eger stogu gelirse STRIX G17 almayi da dusunuyorum. Hangisi olmali sizce? Hangi laptopu alirsam alayim yanina da monitör alacagim o yuzden ekran buyuklugu cok onemli degil.

GE76 şu anlık en güçlü mobil 3080'e sahip. O yüzden onu almanız daha iyi olur.

GE76 şu anlık en güçlü mobil 3080'e sahip. O yüzden onu almanız daha iyi olur.
Tesekkur ederim. Sanirim listemin basina Flow X13'u, ikinci olarak da GE76'yi koyacagim. Flow X13 hem islemci tarafinda daha guclu oldugu icin eger stok gelirse onu alacagim. Zaten ekran kartlari ayni. 3080 150W. Eger stok gelmezse de GE76 alacagim gibi. Ilginiz icin cok tesekkur ederim.

Teşekkür ederim. Sanirim listemin basina Flow X13'u, ikinci olarak da GE76'yi koyacagim. Flow X13 hem işlemci tarafinda daha guclu oldugu için eger stok gelirse onu alacagim. Zaten ekran kartlari ayni. 3080 150W. Eger stok gelmezse de GE76 alacagim gibi. Ilginiz için cok teşekkür ederim.

Rica ederim. Flow X13'teki 3080 darboğaza uğruyor bilginiz olsun, 3080 MAX-Q civarı performans alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı